wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-03-04| Geodezja, Przetargi

Warszawa zamawia mapę zasadniczą

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy ogłosił przetarg nieograniczony o wartości powyżej 3,6 mln zł (oszacowane na podstawie wadium) na wykonanie numerycznej mapy zasadniczej w postaci wektorowo-obiektowej dla wybranych obszarów stolicy (cz. I).


Warszawa zamawia mapę zasadniczą
Zamówienie podzielono na cztery części:
1) dla dzielnicy Białołęka (powierzchnia 2810 ha, wadium: 30 tys. zł, termin wykonania: 31 października br.),
2) dla dzielnicy Wesoła (2294 ha, 30 tys. zł, 25 listopada br.),
3) dla dzielnicy Śródmieście (1557 ha, 35 tys. zł, 9 grudnia br.),
4) dla dzielnicy Praga Północ – część, o powierzchni (1018 ha, 15 tys. zł, 10 listopada br.).

W postępowaniu mogą uczestniczyć wykonawcy, którzy m.in. zrealizowali w ciągu ostatnich trzech lat usługę polegającą na przetworzeniu zasadniczej mapy analogowej lub rastrowej do postaci wektorowo-obiektowej dla obszaru miejskiego o powierzchni minimum 200 ha.

Oferty można składać do 7 kwietnia br. Jedynym kryterium wyboru najlepszych z nich będzie cena.

Źródło: Urząd m.st. Warszawy, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ups ups ...
odpowiedz zgłoś
http://www.geoforum.pl/?page=news http://www.geoforum.pl/?page=news
odpowiedz zgłoś
:) http://www.geoforum.pl/?page=news
odpowiedz zgłoś
do obywatela... To Ty obywatel nie wiesz, że w składanej dokumentacji przetargowej obligo obowiązują aktualne przepisy prawa? Tak więc bądź spokojny, będzie zgodnie z prawem a wydatkowanie "Twoich " pieniędzy jest w tym przypadku jak najbardziej uzasadnione. Pozdrowionka
odpowiedz zgłoś
obywatel Obserwuję i niestety - myślę, że W-wa ma gdzieś prawo - robi mapę zasadniczą, która zgodnie z art. 4 ust. 1d jest standardowym opracowniem kartograficznym, robi fotoplan, którego w ogóle nie ma w zasobie. Księstwo i tyle - "ich" pieniądze i będą robić co będą chcieli z tym, że to są również moje pieniądze bo jestem płatnikime szeregu stołecznych podatków i chciałbym aby były wydawane zgodnie z obowiązującym prawem.
odpowiedz zgłoś
mapa zasadnicza m. Warszawy Art. 4. 1b.5) Dla terenów miast oraz zwartych zabudowanych i przeznaczonych pod zabudowę obszarów wiejskich zakłada się i prowadzi w systemie teleinformatycznym bazy danych obiektów topograficznych o szczegółowości .... 1e.5) Standardowymi ..... Art. 7a. Główny Geodeta Kraju wykonuje zadania określone w ustawie, a w szczególności: 13)17) koordynuje działania organów administracji publicznej oraz innych podmiotów realizujących zadania publiczne dotyczące baz danych, o których mowa w art. 4 ust. 1a i 1b, oraz standardowych opracowań kartograficznych, ....... Miejmy nadzieję, że Urząd Miasta Stołecznego Warszawy koordynuje swoje działania z GGK w tym zakresie. Inni też chętnie chcieliby poznać stosowne standardy.
odpowiedz zgłoś
Nareszcie!!! Gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie! Czas na Warszawę!
odpowiedz zgłoś
orto Tak to prawda, w tym roku będzie też orto 10 cm. Koszta poniżej 200 tysięcy.
odpowiedz zgłoś
na wykonanie numerycznej mapy zasadniczej czyli na wektoryzację? czy na wprowadzanie danych z operatów lub z pomiaru? różnica jest "zasadnicza"
odpowiedz zgłoś
bez euforii To jest tylko część.A do końca to hohohohoh.Ale dobre i to ,ze po 5 latach dotarło do głowy, co jest istotne dla geodezji. Ale na razie pelna para szla w orto.Nawet udoskonalili sie ze robia nalotow w lecie.Dzialania proste jak puszczenie baka
odpowiedz zgłoś
NARESZCIE !!! Po 4 latach nierównej walki z materią, wreszcie zlecenie ... ufff
odpowiedz zgłoś
11 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS