wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-03-04| GIS, Przetargi, Instytucje

Łódzkie zakupi bazy dla RSIP

Urząd Marszałkowski w Łodzi zapowiada (we wstępnym ogłoszeniu informacyjnym) przetarg o wartości 1,84 mln zł netto na bazy danych dla Departamentu Geodezji i Kartografii.


Łódzkie zakupi bazy dla RSIP

Będzie to kolejne zamówienie w ramach budowy Regionalnego Systemu Informacji Przestrzennej. Dwa dni temu Urząd ogłosił przetarg o wartości 2,1 mln zł netto na dostawę sprzętu i oprogramowania dla tego systemu.

Łączna wartość projektu budowy infrastruktury łódzkiego RSIP to 30,6 mln zł, z czego 20 mln zł pochodzi ze środków unijnych.

Źródło: UM w Łodzi, BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
pytania? Jakie bazy danych kupi Departament? Komu i do czego się one przydadzą? Gdzie można poczytać o Projekcie RSiP? W jakiej jest on fazie realizacji? Pytania, pytania....A gdzie odpowiedzi ?
odpowiedz zgłoś
konski a co to ma wspólnego z z końskim gisem. istotne jest chyba tylko dla pomysłodawców końskiego.
odpowiedz zgłoś
kontynuje pytanie Czy baza danych konskiego GIS bedzie uwzgledniona? To jest bardzo istotne.
odpowiedz zgłoś
p jak 2 lata temu wydano 2mln na komputery to znaczy ze teraz wydali 2mln na te same bo tamte się już zestarzały ;)
odpowiedz zgłoś
Ale tempo? Taki cyrk to tyko w nas w Polsce. Dwa lata temu wydano na komputery2 mln. złotych, teraz kolejne 2 mln., a dane na komputerze warte tylko 2 mln. Kto za to odpowiada?
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS