wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-03-03| Teledetekcja, Firma, Przetargi, Instytucje

Kto wykona stołeczny fotoplan?

W przetargu na wykonanie zdjęć lotniczych oraz fotoplanu dla Warszawy i obrzeży wpłynęły cztery oferty. Dziś (3 marca) odbyło się ich otwarcie.


Kto wykona stołeczny fotoplan? <br />
fot. mapa.um.warszawa.pl
fot. mapa.um.warszawa.pl

Przedmiotem przetargu jest wykonanie cyfrowych fotogrametrycznych zdjęć lotniczych w rozdzielczości nie gorszej niż 10 cm i barwnego cyfrowego fotoplanu w rozdzielczości 10 cm w układzie 2000. Nalot musi być wykonany w tym roku w okresie od ustąpienia pokrywy śnieżnej do zazielenienia się drzew (oznacza to zwykle porę od połowy marca do końca kwietnia). Oba opracowania mają pokrywać powierzchnię 737,6 km kw. i być przekazane zamawiającemu do 15 września br. Termin realizacji zamówienia upływa 15 listopada br.

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, gotowy był przeznaczyć na zamówienie 400 tys. zł brutto. Stołeczny ratusz sporo jednak zaoszczędzi, bo wszystkie oferty okazały się dużo tańsze. Poniżej prezentujemy ich zestawienie. Jedynym kryterium wyboru najlepszej z nich będzie cena.

Konsorcjum Ceny brutto % budżetu zamawiającego
Zdjęcia lotnicze Fotoplan RAZEM
MGGP Aero Tarnów (lider), MGGP SA Tarnów 92 250 91 020 183 270 46
Geomar SA Szczecin (lider), OPGK Geomap Zielona Góra, Gispro Szczecin 159 900 128 412 288 312 72
Geokart International Rzeszów (lider), ASTEC GmbH Niemcy 86 100 208 977 295 077 74
PGI Compass Kraków (lider), Meissner Vermessung Austria, OPEGIEKA Elbląg, PBR Enamor Gdynia 194 340 147 600 341 940 85

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
MGGP Aero chyba jeszcze nie poznało Pana Naczelnika, że z taka ceną wyskoczyli.
odpowiedz zgłoś
do Tomka Cicho sza!!!bo jeszcze ktos napisze.Korzysci czy sa czy nie ma umawiamy sie i mowimy ze sa.Auto ,no chyba piechotą nie będzie chodził
odpowiedz zgłoś
A jakie korzyści ... Czy ktoś może przedstawić korzyści jakie uzyskała 100lica, jej mieszkańcy, inwestorzy, lub ktokolwiek inny niż wykonujący zlecenie, z posiadania wykonanych w 2005, 2008 i 2010 roku ortofotomap ? No i do czego jest wykorzystywana służbowa terenówka ??
odpowiedz zgłoś
tak to dziala A ja tam sie ciesze, ze pieniążki podatników zostaną w naszej pięknej stolicy i PEŁNOWARTOŚCIOWY produkt zostanie zrobiony za 40% ceny....nic dziwnego bo produkt juz jest na półeczce:)Na daremnie wypatrywac samolotu nad warszawa...
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS