wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-02-24| Geodezja, Teledetekcja, Firma, Edukacja

OPGK Olsztyn dostał dofinansowanie na szkolenia

Spółka OPGK Olsztyn podpisała dzisiaj umowę z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Olsztynie w sprawie dofinansowania projektu: Rozwój kwalifikacji pracowników OPGK w Olsztynie.


OPGK Olsztyn dostał dofinansowanie na szkolenia

Zadanie jest realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem projektu jest wzrost konkurencyjności pracowników OPGK Olsztyn na rynku poprzez podniesienie kwalifikacji i potencjału pracy.
W ramach projektu będą odbędą się szkolenia dotyczące:
- zagadnień prawnych,
- zarządzania zasobami ludzkimi,
- geodezji i kartografii, w tym szkolenie z zakresu laserowego skanowania terenu – mobilnego i fotogrametrii naziemnej,
- zagadnień ekonomicznych,
- informatyki.
Szkolenia prowadzone będą przez najwyższej klasy specjalistów, m.in. wykładowców uniwersyteckich i ekspertów zagranicznych.

Całkowita wartość projektu wynosi 1,109 mln zł, a dofinansowanie wynosi 806 tys. zł. Czas realizacji 18 miesięcy.

Źródło: Ewelina Baniewska (WUP, OPGK Olsztyn)


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
komentarz opgk olsztyn to ok.90 osób lub trochę ponad szkolenia super wiele dały pracownikom ale niestety ludzie odchodzą z pracy bo nie wytrzymuja psychicznie zarobki trochę ponad minimalna płaca w kraju i nie zawsze za 8 godzin pracy
 1 
odpowiedz zgłoś
ilosc pracownikow około 110 /- 5
odpowiedz zgłoś
Niezla kasa Czy ktos wie ile pracowników ma OPGK Olsztyn? Ciekawe jaka jest średnia kwota na "głowę"? Coś te 1,1 mln to trochę dużo, cóż to muszą być za szkolenia? Tylko pozazdrościć.
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS