wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-09-11| Geodezja, Edukacja, Instytucje, Kataster

Szkolenia WSRM dla stołecznych rzeczoznawców


Warszawskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych przedstawiło harmonogram szkoleń na najbliższe półrocze. Seminaria organizowane są w ramach obowiązkowego doskonalenia zawodowego rzeczoznawców majątkowych. Dotyczą one z reguły omówieniu nowych aktów prawnych oraz zagadnień sygnalizowanych przez środowisko.

W sesji jesienno-zimowej omawiane będą m.in.: nowe przepisy związane z działalnością rzeczoznawców majątkowych, badanie księgi wieczystej w wersji elektronicznej oraz określanie wartości gruntów nieprzeznaczonych do zabudowy.
Zajęcia prowadzić będą m.in.: Henryk Jędrzejewski (b. dyrektor w Ministerstwie Infrastruktury), Paweł Kania (sędzia sądu rejonowego dla Warszawy Mokotowa), prof. Mieczysław Prystupa (Almamer Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Warszawie).
Seminaria odbywają się w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, al. Armii Ludowej 16, sala nr 401 i rozpoczynają się o godz. 17:00.
Dla członków WSRM wstęp jest bezpłatny, dla osób niezrzeszonych opłata wynosi 25 zł i można ją uiścić tuż przed seminarium. Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 października br.
Więcej informacji o terminach i tematach szkoleń.

Źródło: WSRM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo pomaga stworzyć ekologiczne fajerwerki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS