wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-02-14| GIS, Software

Oprogramowanie SuperGIS wchodzi do Polski

Rzeszowska firma GeoMpix Piotr Piech została nowym dystrybutorem oprogramowania tajwańskiej spółki SuperGeo Technologies.


Oprogramowanie SuperGIS wchodzi do Polski

Jak informuje Sarah Liu z SuperGeo, mianowanie nowego dystrybutora to kolejny krok na drodze do ekspansji tej korporacji na rynku EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). Firma ta ma swoim portfolio m.in. aplikacje typu serwer, web, desktop, developer i mobile GIS.

Źródło: SuperGeo Technologies


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
_ Nie zrozumiałem Pańskiego poczucia humoru szanowny Geobserwatorze,jak dla mnie Pańska wypowiedź zabrzmiała jak wypowiedź marketingowca jednej z wymienionych firm. Cieszę się że to był tylko humor. Takie czasy że wszystko to co mamy i używamy ma jakiś związek z Chinami. Skoro już komputer mam tajwański to i oprogramowanie też może być stamtąd, a ocenę czy jest lepsze czy gorsze zostawię sobie na później. Pozdrawiam
odpowiedz zgłoś
Szanowny a.b. Szanowny a.b., jedyne co przeze mnie przemawia to specyficzne poczucie humoru. Apropo tego co napisałeś, zarówno ESRI, jak i Intergraph posiadają swoje biura w Azji i na pewno zatrudniają w nich tylko rodzimych, oczywiście "amerykańskich" Chińczyków, Pakistańczyków czy Hindusów. Postkolonialny rasizm, to zagadnienie raczej tyczy się obywateli Wielkiej Brytanii, Francji, czy Portugalii. Zapewne jesteś osobą, która "Murzynka Bambo" uważa za niepoprawnego politycznie. Proponuję zwiększyć swój dystans do pewnych zagadnień i wpisów - nie dajmy się zwariować :)
odpowiedz zgłoś
??? Pewni ESRI i Intergraph i ta cała reszta nie zatrudnia Chińczyków, Pakistańczyków czy Hindusów. Szanowny GeoObserwatorze przemawia przez Ciebie uwielbienie "marki" czy postkolonialny rasizm.
odpowiedz zgłoś
koŃkurencja Strzeż się ESRI, strzeżcie się Intergraph'ie i inni producenci GIS-u... oto nadchodzi tajwański GIS "made in China" :-)
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS