wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-02-09| Ludzie, Instytucje

Zmarł geodeta województwa wielkopolskiego

8 lutego w wieku 58 lat zmarł Wojciech Zając, geodeta województwa wielkopolskiego, dyrektor Departamentu Geodezji, Kartografii i Gospodarki Mieniem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Funkcję tę pełnił od 1 lipca 2007 r. Wcześniej (od 8 maja 2006 r.) pracował na stanowisku zastępcy dyrektora tego departamentu.


Zmarł geodeta województwa wielkopolskiego

Wojciech Zając był absolwentem Technikum Geodezyjno-Drogowego w Lublinie (1968-73) i Akademii Rolniczej w Krakowie (1974-79). Ukończył studia podyplomowe: z zakresu administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2003-2005), z organizacji i zarządzania na Wydziale Organizacji i Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (1987-1988), szacowania nieruchomości na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej (1992-1993).

Przed podjęciem pracy w Urzędzie Marszałkowskim pracował w strukturach wojewódzkich biur geodezji i terenów rolnych. W latach 1973-74 w Powiatowym Biurze Geodezji i Urządzeń Rolnych w Hrubieszowie. W latach 1979-99 w Wojewódzkim Biurze Geodezji i Terenów Rolnych w Pile z/s w Chodzieży, na stanowiskach geodety w produkcji bezpośredniej, głównego technologa, zastępcy dyrektora ds. technicznych, dyrektora. W latach 1999-2006 był zatrudniony w Wielkopolskim Biurze Geodezji i Terenów Rolnych w Poznaniu na stanowisku dyrektora Oddziału w Chodzieży i dyrektora Biura.
Wojciech Zając posiadał uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1., 2., 4. i 5. Od 1997 r. sprawował też funkcję biegłego sądowego w dziedzinie geodezji i kartografii Sądu Okręgowego w Poznaniu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 11 lutego 2011 r. (piątek) i rozpoczną mszą żałobną o godz. 14.00 w kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Czarnkowie.

Źródło: WUW i UMWW w Poznaniu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Memorabilis : Niezwykle odpowiedzialny, ambitny szef na dobre i trudne czasy. Nie umiera ten kto trwa w sercach i pamięci żywych.
odpowiedz zgłoś
Kondolencje. Czas ucieka, wieczność czeka. Wyrazy szczerego żalu dla najbliższej Rodziny składa Dorota K.
odpowiedz zgłoś
Pożegnanie Żegnaj Przyjacielu Wojtku.Tak wiele jeszcze chciałeś dokonać w życiu,niestety nagła śmieć podyktowała inny scenariusz,ogromnie szkoda,że nie zostały spełnione Twoje marzenia.Zostaniesz na zawsze w mojej pamięci Żegnaj! geodeta z Chodzieży
odpowiedz zgłoś
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE... Pełen ciepła i klasy Człowiek...Niech spoczywa w Pokoju [*] Wyrazy współczucia dla Rodziny.
odpowiedz zgłoś
Żegnaj Kochający mąż, wspaniały człowiek o wielkiej wrażliwości niosący pomoc wszystkim którzy jej potrzebowali. Miał wielkie plany i marzenia, których nie zdąży już zrealizować... Na zawsze zostanie w mej pamięci.
odpowiedz zgłoś
Kondolencja Wyrazy szczerego żalu dla najbliższej Rodziny i Współpracowników po stracie naszego wspaniałego Ziomka Wojtka Zająca pochodzącego z Gminy Uchanie składa Stanisław z Chełma. Wojtku pozostaniesz w naszej pamięci.
odpowiedz zgłoś
wyrazy współczucia Głębokie wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym...
odpowiedz zgłoś
wspomnienie Pan Wojciech był wspaniałym i otwartym człowiekiem o wielkim poczuciu humoru. Wysokiej klasy specjalistą, geodetą z powołania. Wiele razy dane mi było z Nim rozmawiać o WBGiTR-ach i o pracy biegłego sądowego. Pozostanie w mojej pamięci. Tomasz
odpowiedz zgłoś
Dziękuję za życzliwość, otwartość, pomoc oraz przekazanie fachowej wiedzy i doświadczenia.
odpowiedz zgłoś
pożegnanie Wspaniały człowiek i wysokiej klasy inżynier. Skromny, serdeczny, życzliwy, szukający we wszystkim i u wszystkich dobra. Taki był w czasach studenckich i taki pozostał do ostatniego dnia swojej ziemskiej pielgrzymki. Żegnej Wojtku.
odpowiedz zgłoś
żal życzliwy i pogodny człowiek, Szef lubiany przez swoich pracowników...
odpowiedz zgłoś
Brak słów Odszedł człowiek pełen życzliwości, ciepła i humoru, prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. To wielka, niepowetowana strata! Żegnaj Padre...
odpowiedz zgłoś
12 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
KNG Dahlta w Tatrach
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS