wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-01-27| Geodezja, Instytucje

GIG bez prezesa Mateli

Podczas wczorajszego (26 stycznia) posiedzenia Rady Geodezyjnej Izby Gospodarczej nastąpiły zmiany w kierownictwie tej organizacji.


GIG bez prezesa Mateli

Rezygnację z funkcji prezesa złożył Wojciech Matela. Do czasu wyboru jego następcy, który nastąpi podczas zaplanowanego na 13 kwietnia br. Walnego Zgromadzenia GIG, funkcję tę pełni dotychczasowy wiceprezes Bogdan Grzechnik. Jednocześnie Izba nie przedłużyła kontraktu z dotychczasowym dyrektorem GIG Piotrem Chęcińskim (wygasł on z końcem 2010 roku).

Źródło: GIG


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Dyrektor ??? Ciekawe tylko kto podpisał kontrakt dla człowieka, który oprócz strony internetowej nic nie zdziałał - a przepraszam były buńczuczne zapowiedzi, obietnice bez pokrycia, żenujący "program partnerski" itp. Panowie prezesi jaki był koszt tego kontraktu ?
odpowiedz zgłoś
Drogi Wójcie Skoro, jak piszesz, członkiem GIG jesteś od niedawna, więc pewnie jesteś dość młodym człowiekiem. Chyba niczego tak bardzo nie potrzeba GIG-owi jak młodości. Działaj więc, wybory do władz GIG będą za chwilę, spróbuj zmobilizować innych młodych którym chce się działać. Masz duże oczekiwania. To dobrze. Ale pamiętaj: nie wystarczy zapłacić składkę (niezbyt duże te składki) i uważać, że już spełniło się Twoje członkowstwo i masz prawo żądać różnych rzeczy. GIG to nie organ administracji, to organizacja społeczna w której trzeba działać, żeby można było coś osiągnąć. A często, mimo chęci i wysiłków, osiągnięcia są mizerne. Ale próbować trzeba. Życzę powodzenia.
odpowiedz zgłoś
niesmak GIG za chwilę będzie tym samym czym jest Gispol - propaganda i hipokryzja. Już rządzi tam Geobid i klan Łukowskich. Powodzenia. Dajecie się koledzy manewrować jak dzieci. A Matela dobrze zrobił, że odszedł z tego bałaganu. Przeczytajcie przedostatni komentarz na Gispol'u - zaproszenie na konferencję do p.Grzechnika - ewidentne napędzanie kasy !!! syf.
odpowiedz zgłoś
trzeba zmian Nie jestem zbyt długo członkiem GIG, ale izba nie spełnia moich oczekiwań.Organizacja szkoleń(raczej w celach zarobkowych) i corocznych zjazdów to stanowczo za mało w obliczu problemów , z którymi borykają się mali przedsiębiorcy w swojej działalności. Brak opieki prawnej,wymiany doświadczeń członków i większego zgrania w regionach.Problemy nasze sa standartowe,wystarczyloby tylko przetrzec szlak dzialań.
odpowiedz zgłoś
geodezyjne piekiełko W komentarzach wyrażnie widać rękę Goebidu i przedstawiciela regionalnego na Śląsku, czyżby miała nastać ich era w GIG - współczuję polskiej geodezji!
odpowiedz zgłoś
zawistna polska - po komentarzach widać Dla mnie liczy się fakt. Niestety ilość członków mizerna. Nawet broniąc własnych interesów nie możemy się dogadać.....żal
odpowiedz zgłoś
GIG bez prezesa Mateli Matela out. Najwyższy czas po 6 latach nieróbstwa. Kończy się Panie Prezesie [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA] nie swoje pieniądze.
odpowiedz zgłoś
ex-Prezes Matela Zrezygnowal ? Musial bo inaczej by zostal wyrzucony. Tyle szkody ktore ten czlowiek wyrzadzil czlonkom GIG-u i samej organizacji nie jestem w stanie zliczyc!!! Gratulujemy Pani Prezes Orlinskiej takiego pracownika. Czlonkowie GIG.
odpowiedz zgłoś
8 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS