wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-01-26| Geodezja, GIS, Firma

Rusza kolejny geoportal Geobidu

W ramach zamówienia na informatyzację jaworskiego PODGiK-u firma Geobid uruchomiła w tym tygodniu serwis mapowy z lokalnymi danymi EGiB.


Rusza kolejny geoportal Geobidu

Witryna dostępna jest zarówno w trybie publicznym, jak i niepublicznym (umożliwiającym zgłaszanie prac geodezyjnych oraz przeglądanie części opisowej bazy). Wykonanie portalu było częścią zamówienia Starostwa Powiatowego w Jaworze na zakup i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego do zarządzania powiatowym zasobem geodezyjnym i kartograficznym oraz utworzenie wektorowej mapy EGiB. Przetarg ten rozstrzygnięto w lipcu 2010 r. Jego końcowa wartość wyniosła 238 tys. zł brutto.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
geoportal czy bedzie mapa zasadnicza na powiatowym portalu jeśli nie ma dobrze zrobionego wektora budynków?
odpowiedz zgłoś
zdjęcia są z mniej więcej połowy 2010 r. więc chyba ktoś mocno przesadził z tym mocnym przeterminowaniem. Osobiście bardziej czekam na mapę zasadniczą niż na nowsza orto. :)
odpowiedz zgłoś
Każdy chętnie oglądał by dużo lepszy , ale ... Brawa za DZIAŁAJĄCY portal,bo nie wszystkie miasta mają, a co dopiero całe powiaty. po pierwsze: Każde zdjęcie zrobione są przeterminowane, Marudo. a po drugie czy jest sens robić kolejny nalot na obszarze wiejskim tylko dlatego że 5 domów nowych powstało? jaki to jest procent nieaktualego obszaru? 1%? nawet jeśli by to było 5%, to co? orto jest wtedy takie złe? nieużywalne? a może jednak zasadniczą lepiej aktualizować zamiast cudować z fotkami, ha?
odpowiedz zgłoś
geoportal mocno przeterminowane orta :) i portal w finezji Ewmapy ;)
odpowiedz zgłoś
całkiem fajnie to wygląda, podoba mi się. .
odpowiedz zgłoś
Bleee Bleeeee....
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS