Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-09-06| GNSS, Sprzęt, Przetargi, Instytucje

O losach przetargu na ASG-EUPOS


W przetargu na „Założenie wielofunkcyjnego systemu precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego ASG-EUPOS na obszarze Polski” w wyznaczonym terminie składania wniosków (do 23 sierpnia 2006 roku) złożono cztery wnioski o dopuszczenie do udziału w przedmiotowym postępowaniu.

Komisja przetargowa GUGiK przeprowadziła weryfikację złożonych wniosków o dopuszczenie do udziału w tym postępowaniu. Z powodu stwierdzenia braków w złożonej dokumentacji, zgodnie z art. 26 ust. 3 i 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, 31 sierpnia przekazano wszystkim wykonawcom wezwania do uzupełnienia dokumentów i złożenia wyjaśnień do informacji podanych we wnioskach. W postępowaniu uczestniczą następujący wykonawcy:

TPI Sp. z o.o., Warszawa, Polska – lider konsorcjum, AJZ ENGINEERING GmbH, Jena, Niemcy – członek konsorcjum; Leica Geosystems Sp. z o.o., Warszawa, Polska – lider konsorcjum, Leica Geosystems AG, Heerbrugg, Szwajcaria – członek konsorcjum, Leica Geosystems GmbH Vertrieb, Monachium, Niemcy – członek konsorcjum; WINUEL S.A., Wrocław, Polska – lider konsorcjum, INS Sp. z o.o., Zabierzów, Polska – członek konsorcjum, GEO++ GmbH, Grabsen, Niemcy – członek konsorcjum; WASKO S.A., Gliwice, Polska – lider konsorcjum, Geotronics Polska Sp. z o.o., Kraków, Polska – członek konsorcjum, Trimble Europe BV, Eersel, Holandia – członek konsorcjum.

Monika Misztal, GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS