wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-01-20| Geodezja, Przetargi

ANR: pięć zamówień na pomiary

Olsztyński oddział Agencji Nieruchomości Rolnych rozstrzygnął przetargi na wykonanie pomiarów geodezyjnych w 2011 r. na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.


ANR: pięć zamówień na pomiary <br />
fot. JK
fot. JK

W trzech z nich zwyciężyło Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej w Sękocinie Starym, które wykona pomiary na terenie powiatów: • bartoszyckiego, lidzbarskiego i olsztyńskiego za 656 tys. zł brutto; • kętrzyńskiego, mrągowskiego i węgorzewskiego za 229 tys. zł; • elbląskiego i braniewskiego za 533 tys zł. Z kolei dla powiatu działdowskiego, nidzickiego i szczycieńskiego usługi wykona firma Tomasz Lewandowski Nieruchomości Geodezja Pośrednictwo Szacowanie ze Szczytna za 435 tys. zł; a dla ostródzkiego, iławskiego i nowomiejskiego – firma Usługi Geodezyjne Kuczkowski (lider) z miejscowości Stękiny za 247 tys. zł. W każdym z przetargów ANR była gotowa przeznaczyć na pomiary dużo wyższą kwotę, w ostatnim z wymienionych – niemal dwa razy więcej.

Pomiary będą wykonywane na nieruchomościach będących w zasobie Agencji Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Olsztynie. W każdym z przetargów złożono kilka ofert znacznie różniących się wartością zamówienia. Jedynym kryterium wyboru była cena.

Źródło: TED, BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS