wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2011-01-11| GIS, Przetargi

Elbląg zamawia asystę techniczną i konserwację ESIP

Urząd Miejski w Elblągu zamierza zawrzeć z Okręgowym Przedsiębiorstwem Geodezyjno-Kartograficznym OPEGIEKA Elbląg umowę na usługę asysty technicznej i konserwacji Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Zarządzanie Miastem – ESIP. Wartość zamówienia netto wynosi 949 tys. zł.


Elbląg zamawia asystę techniczną i konserwację ESIP

Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante w tej sprawie opublikowano 6 stycznia br. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Zamówienie obejmuje:
• telefoniczną pomoc i doradztwo poprzez bezpłatną infolinię w sprawie używania systemu ESIP, w tym również w kontaktach z podwykonawcami;
• usuwanie zgłoszonych awarii lub błędów do systemu ESIP;
• aktualizację systemu ESIP wynikającą ze zmiany przepisów prawnych oraz zmian organizacyjnych Urzędu Miejskiego w Elblągu;
• otrzymywanie kolejnych wydań systemu ESIP i związanych z nimi zmian w dokumentacji użytkowej i administratora;
• pomoc merytoryczną w przypadku konieczności odtworzenia Systemu Informatycznego lub jego elementów po awarii.

Przetarg odbywa się w procedurze negocjacyjnej bez uprzedniego ogłoszenia. W uzasadnieniu do jej wyboru zamawiający napisał m.in., że firma jako jedyna może zrealizować to zadanie, gdyż jest autorem systemu, właścicielem praw autorskich i właścicielem kodu źródłowego ESIP.

Termin zakończenia prac: 31 grudnia 2011 r.

Źródło: TED, AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt