wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Modelowanie Dębu Bartek
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2011-01-10| GIS, Mapy, Software

Automapa 6.7 z nowymi odcinkami dróg

Do najnowszej aktualizacji programu nawigacyjnego wprowadzono wizualizację sygnalizacji świetlnej, nowe odcinki dróg i podniesione limity prędkości.


Automapa 6.7 z nowymi odcinkami dróg

Użytkownicy mogą teraz skorzystać z mapy Polski opracowanej w grudniu 2010 r. i krajów europejskich z czwartego kwartału 2010 r. Aplikacja zawiera dopiero co oddane do użytku odcinki, takie jak obwodnica Słupska, odcinki autostrady koło Wrocławia oraz obwodnice Ropczyc, Kraśnika, Siewierza, Warszawy, Lublińca i Mszczonowa. Uwzględniono również objazdy i czasowe organizacje ruchu przy wielu budowanych trasach w Polsce. Dla kierowców ciężarówek przydatne będą oznaczenia wszystkich tuneli.

W AutoMapie 6.7 pojawiła się również informacja o sygnalizacji świetlnej zainstalowanej na polskich drogach. Ponadto zgodnie ze zmianami w ustawie Prawo o ruchu drogowym wprowadzono podniesione limity prędkości obowiązujące na polskich drogach ekspresowych dwujezdniowych i autostradach – odpowiednio 120 i 140 km/h. Wprowadzono także rozwiązania poprawiające jakość danych technologii LiveDrive! wykorzystywanych w systemie AutoMapa Traffic. Dzięki możliwości pobrania danych o rzeczywistym ruchu drogowym w okolicy punktu, do którego prowadzi nawigacja, możliwe jest precyzyjniejsze wyznaczenie optymalnej trasy przejazdu.

Źródło: J. Kamiński


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt