wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2011-01-05| GIS, Edukacja

Podyplomowy GIS na Uniwersytecie Wrocławskim

Pod koniec lutego br. na UWr mają ruszyć studia podyplomowe „GIS i modelowanie przepływu wód podziemnych”. Termin składania podań o przyjęcie mija 4 lutego 2011 r.


Podyplomowy GIS na Uniwersytecie Wrocławskim <br />
fot. Gmes.info
fot. Gmes.info

Słuchacze będą się uczyć pracy w programach ArcGIS, GRASS, MODFLOW i MODPATH. Kurs jest nastawiony głównie na analizę zjawisk hydrologicznych. Roczne studia obejmują zajęcia z: systemów informacji geograficznej, modelowania obiegu wody w systemie ziemia-atmosfera, modelowania numerycznego wód podziemnych, analiz przestrzennych, migracji zanieczyszczeń w strefie saturacji, technologii informacyjnych w badaniach modelowych i praktycznych aspektów modelowania hydrogeologicznego.

W ramach rocznych studiów odbędzie się 60 godzin wykładów oraz 120 godzin ćwiczeń. Pierwsza edycja ruszy 26 lutego 2011 r.(o ile zbierze się odpowiednia liczba chętnych). Koszt: 1920 zł. Studia odbywają się na Wydziale Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska UWr. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Studia zostały uruchomione w ramach projektu „Nowa oferta edukacyjna Uniwersytetu Wrocławskiego odpowiedzią na współczesne potrzeby rynku pracy i gospodarki opartej na wiedzy" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dotychczas studia podyplomowe z zakresu GIS we Wrocławiu prowadzi Uniwersytet Przyrodniczy i Dolnośląska Szkoła Wyższa.

Szczegóły

BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt