wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-01-05| GIS, Edukacja

Podyplomowy GIS na Uniwersytecie Wrocławskim

Pod koniec lutego br. na UWr mają ruszyć studia podyplomowe „GIS i modelowanie przepływu wód podziemnych”. Termin składania podań o przyjęcie mija 4 lutego 2011 r.


Podyplomowy GIS na Uniwersytecie Wrocławskim <br />
fot. Gmes.info
fot. Gmes.info

Słuchacze będą się uczyć pracy w programach ArcGIS, GRASS, MODFLOW i MODPATH. Kurs jest nastawiony głównie na analizę zjawisk hydrologicznych. Roczne studia obejmują zajęcia z: systemów informacji geograficznej, modelowania obiegu wody w systemie ziemia-atmosfera, modelowania numerycznego wód podziemnych, analiz przestrzennych, migracji zanieczyszczeń w strefie saturacji, technologii informacyjnych w badaniach modelowych i praktycznych aspektów modelowania hydrogeologicznego.

W ramach rocznych studiów odbędzie się 60 godzin wykładów oraz 120 godzin ćwiczeń. Pierwsza edycja ruszy 26 lutego 2011 r.(o ile zbierze się odpowiednia liczba chętnych). Koszt: 1920 zł. Studia odbywają się na Wydziale Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska UWr. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Studia zostały uruchomione w ramach projektu „Nowa oferta edukacyjna Uniwersytetu Wrocławskiego odpowiedzią na współczesne potrzeby rynku pracy i gospodarki opartej na wiedzy" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dotychczas studia podyplomowe z zakresu GIS we Wrocławiu prowadzi Uniwersytet Przyrodniczy i Dolnośląska Szkoła Wyższa.

Szczegóły

BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS