wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Bielsko-Biała w OSM
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2011-01-04| GIS

POZGEO już jutro?

Administratorzy systemu ASG-EUPOS informują, że po ponad miesięcznej przerwie usługa POZGEO zostanie ponownie uruchomiona jutro (5 stycznia).


POZGEO już jutro? <br />
fot. ASGEupos.pl
fot. ASGEupos.pl

Serwis wyłączono 29 listopada 2010 r. Przyczyną kłopotów z POZGEO są błędy w oprogramowaniu APPS for Trimble Application dotyczące wyrównania wyznaczanych wektorów. Problem przejawia się głównie złym doborem stacji referencyjnych służących za nawiązanie, a także zafałszowaną charakterystyką dokładnościową obliczeń.

O tym, jak prowadzić pomiary satelitarne bez POZGEO, będzie można przeczytać w artykule dr. Ryszarda Pażusa, który ukaże się w styczniowym GEODECIE.

Źródło: ASGEupos.pl, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Nic Jest 13:51 i dalej nic. Brawo "panowie" szewcy z Trimbla.

Obiecanki Jest 5.01.2011r. godz. 8:10 - nie działa, wiem.... dzień jest długi.

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt