wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2011-01-03| GNSS, GIS, Mapy

Nowe ograniczenia prędkości już w AutoMapie

AutoMapa jako pierwszy i – jak dotąd – jedyny program nawigacyjny na rynku uwzględnia zmiany w ustawie Prawo o ruchu drogowym wprowadzające nowe limity prędkości na polskich drogach.


Nowe ograniczenia prędkości już w AutoMapie

Nowelizacja została uchwalona przez Sejm 29 października, a prezydent podpisał ją 18 listopada 2010 roku. W świetle nowych przepisów od 1 stycznia 2011 roku podniesione zostały limity prędkości na polskich dwujezdniowych drogach ekspresowych i autostradach, które teraz wynosić będą odpowiednio 120 i 140 km/h.

Tuż po opublikowaniu nowelizacji w „Dzienniku Ustaw”, AutoMapa opracowała nową bazę danych dla wszystkich dróg, na których zostały podwyższone limity, uaktualniając jednocześnie bazę znaków drogowych z ograniczeniem prędkości.

Nowe limity pojawią się w pierwszych dniach 2011 roku wraz z kolejną wersją AutoMapy i zostaną udostępnione bezpłatnie wszystkim użytkownikom posiadającym ważną subskrypcję.

Źródło: Janusz M. Kamiński


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt