wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-12-17| GIS, Edukacja, Instytucje

Finał GIS-owego projektu w Olkuszu

Zakończył się całoroczny cykl szkoleniowy w ramach projektu „GIS – kluczem do kariery zawodowej" skierowany do 80 uczniów dwóch szkół kształcących w zawodzie technik geodeta oraz technik ochrony środowiska.


Finał GIS-owego projektu w Olkuszu

Projekt był realizowany przez Fundację Instytut Studiów Strategicznych we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Olkuszu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Został on objęty honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty. Uczestniczyli w nim uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu oraz Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni. Młodzi ludzie brali udział w kursach terenowych, zajęciach z zakresu obsługi specjalistycznego oprogramowania w utworzonym w ramach projektu laboratorium GIS, a także uczyli się zawodowego języka angielskiego. Na zakończenie otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności.

Nagrodą dla dziesięciu najlepszych uczestników było szkolenie w Warszawie prowadzone przez specjalistów z firmy Esri Polska na początku grudnia br. Uczniowie stworzyli podczas kilkudniowego kursu projekt wycieczki Warszawie na trójwymiarowym modelu miasta wraz z dodatkową nakładką, zawierającą informacje historyczne danych punktów.
Fundacja ISS już rozpoczęła realizację drugiego cyklu szkoleniowego w ramach projektu „GIS – kluczem do kariery zawodowej".


Uczestnicy programu z Bochni, fot. ZS nr 2 w Bochni

Źródło: Przegląd Olkuski, Fundacja ISS, BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS