wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Kolebka Polski w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2010-11-30| GIS, Mapy, Software

Google Earth 6 z drzewami

W internecie dostępna jest już aplikacja Google Earth w wersji 6 (beta). Zasoby programu rozbudowano m.in. o 80 mln trójwymiarowych drzew.


Google Earth 6 z drzewami

Drzewa, z podziałem na różne gatunki, na razie dostępne są dla wybranych miast, m.in. dla San Francisco, Nowego Jorku, Aten, Tokio i Berlina. Google odtworzyło także fragmenty lasów w Afryce i Meksyku. W nowej wersji ułatwiono ponadto przeglądanie zdjęć panoramicznych Street View. By je obejrzeć, wystarczy chwycić żółtego ludzika znajdującego się po prawej stronie ekranu i aplikacja wyświetli wówczas na niebiesko, dla których ulic dostępne są te dane. Google ułatwiło także przeglądanie historycznych zdjęć lotniczych i satelitarnych. By skuteczniej informować o dostępności tego typu obrazów, w lewym dolnym rogu wyświetlana jest informacja o najstarszych danych dostępnych dla oglądanego aktualnie obszaru.

Źródło: Google Earth blog


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt