wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2010-11-22| GIS, Software

TatukGIS prezentuje nowy Internet Server

Oferta gdyńskiej firmy TatukGIS wzbogaciła się o 9. wersję aplikacji webowej Internet Server. Wydanie to wyróżnia m.in. wsparcie dla blisko 3 tys. układów współrzędnych.


TatukGIS prezentuje nowy Internet Server

Poza tym program ofertuje m.in.:
• reprojekcję danych rastrowych i wektorowych „w locie”,
• automatyczne rozpoznawanie układów współrzędnych,
• narzędzie do obracania map,
• wsparcie dla formatów TAB/MAP, DWG2000, S-57, JSON, WMS, WFS, LandXML, OpenStreetMap, GSHHS, FME, GDL/OGR, Surfer Binary Grid, Microsoft SQL Spatial, PostGIS, MapInfo SpatialWare, Oracle GeoRaster, ArcSDE Raster,
• grupowanie warstw,
• eksport danych do formatów rastrowych.

TatukGIS Internet Server 9 dostępny jest także w bezpłatnej wersji testowej.

Źródło: TatukGIS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Reprojekcja rastrów A co w tym dziwnego - to aplikacja serwerowa - pewnie robi to podobnie jak Mapserver, Geoserver i inne (tj. nie transformuje całego źródłowego rastra, a raczej niewielki jego fragment pobierany przez użytkownika).

przeliczanie układów "reprojekcję danych rastrowych i wektorowych ?w locie?," - ciekawe jak przelicza dane rastrowe w locie ?! - trzeba będzie spróbować demo

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt