wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Bielsko-Biała w OSM
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2010-11-19| GIS, Firma

Navteq kupuje firmę od modeli 3D

Amerykańska firma Navteq (część grupy Nokia) kupiła kalifornijską spółkę PixelActive zajmującą się tworzeniem narzędzi do modelowania 3D.


Navteq kupuje firmę od modeli 3D <br />
fot. PixelActive
fot. PixelActive

Navteq już wcześniej korzystał z produktów PixelActive – m.in. z oprogramowania CityScape. Firma liczy, że dzięki transakcji będzie mogła jeszcze efektywniej i szybciej budować oraz aktualizować trójwymiarowe modele zabudowy oraz skrzyżowań na potrzeby swoich aplikacji nawigacyjnych. Jak tłumaczy szef Navteqa Larry Kaplan, kierowana przez niego firma chce jak najszybciej przejść na tworzenie map 3D.

Źródło: Navteq


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt