wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2010-11-18| Geodezja, GIS, Instytucje

Leszczyńska EGiB w internecie

Starostwo Powiatowe w Lesznie uruchomiło własny geoportal prezentujący m.in. dane ewidencji gruntów i budynków.


Leszczyńska EGiB w internecie

Serwis mapowy działa w technologii WebEWID firmy Geomatyka-Kraków. W wersji ogólnodostępnej oprócz EGiB mają się w nim znaleźć także warstwy: ortofotomapy, planów zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań. Osoby zalogowane mają także dostęp do mapy zasadniczej, GESUT i danych o osnowie geodezyjnej. Wkrótce leszczyński geoportal ma być także rozbudowany o moduł zgłaszania prac geodezyjnych.

Źródło: ?Panorama Leszczyńska?, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
propozycja no to może jakiś link do czegoś co wygląda jak z 2010r ?? bo forma przedstawienia moze nie jest tak istotna jak same dane oraz szbkość działania i zawartość. - krytykować każdy potrafi :D

ogólne wrażenie Podczas przeglądania "geoportalu" odniosłem wrażenie jak bym się cofnął do wczesnych lat 90-tych a może i nawet 80 -tych :) ale oczywiście to moje subiektywne spostrzeżenie. Ciekawe za ile zrealizowano ten POWIATOWY "geoportal".

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt