Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-08-25| Mapy, Sprzęt, Firma

TCS500 ? nowe urządzenie wielkoformatowe firmy Oce


Najnowszym produktem firmy Oce jest TCS500. Jest to narzędzie do wielkoformatowego drukowania, skanowania i kopiowania w kolorze.

System wyposażony został w kontroler Oce Power Logic wspomagający wszystkie procesy. Urządzenie posiada także dodatkowe narzędzia ułatwiające i przyspieszające pracę.
Kontroler Oce Power Logic jest potężną jednostką obliczeniową, pozwalającą na równoległe przetwarzanie danych. Podczas procesu drukowania jednocześnie przetwarza on kolejny plik czekający w kolejce. Dzięki temu podczas spiętrzeń robót, charakterystycznych dla pracy geodety, przetwarzanie plików nie wstrzymuje wydruku, co znacznie wpływa na wydajność i prędkość działania. Potencjał obliczeniowy kontrolera wykorzystywany jest również podczas kopiowania i skanowania do pliku. Prędkość przetwarzania jest szczególnie istotna podczas obróbki obrazów kolorowych. TCS500 pozwala na drukowanie, kopiowanie i skanowanie wszystkich rodzajów wielkoformatowych dokumentów, zarówno monochromatycznych, jak i kolorowych w formatach od A4 do A0.

Źródło: Oc? Poland


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS