Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
|2010-07-02| Geodezja, Mapy, Przetargi

GDDKiA w Warszawie: przetarg na mapę sytuacyjno-wysokościową do celów projektowych

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie ogłosiła przetarg nieograniczony na opracowanie mapy sytuacyjno-wysokościowej do celów projektowych dla budowy i rozbudowy drogi krajowej nr 7 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku od km 225 + 100 do początku obwodnicy Płońska km 295+ 700. Oferty można składać do 10 sierpnia 2010 r.


GDDKiA w Warszawie: przetarg na mapę sytuacyjno-wysokościową do celów projektowych

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia musi wykazać się wykonaniem w okresie ostatnich 3 lat co najmniej dwóch map sytuacyjno-wysokościowych w wersji 3D dla inwestycji drogowych o długości odcinków min 20 km każda. Jeśli chodzi o potencjał kadrowy, musi dysponować:
• geodetą, będącym koordynatorem niżej opisanych zespołów, który powinien legitymować się wykonaniem co najmniej 2 zadań, każde obejmujące opracowanie mapy sytuacyjno-wysokościowej dla inwestycji drogowych dróg klasy minimum GP o łącznej długości odcinków minimum 20 km oraz posiadającym uprawnienia geodezyjno-kartograficzne w zakresie 1, 2 i 4.
• trzema zespołami geodetów odpowiednio dla odcinków: – od węzła Napierki (bez węzła) do węzła Żurominek (z węzłem), – od węzła Żurominek (bez węzła) do węzła Dreglin (bez węzła), – od węzła Dreglin (z węzłem) do obwodnicy Płońska. Każdy z zespołów powinien posiadać minimum 3 geodetów z uprawnieniami w zakresie 1 i 2, którzy brali udział w opracowaniu map sytuacyjno-wysokościowych dla inwestycji drogowych.

Wadium: 30 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Termin realizacji prac: 6 miesięcy od udzielenia zamówienia.

Szczegóły

Źródło: TED, GDDKiA


«« powrót

Udostępnij:
udostępnij na Facebook
   

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Intergeo 2022 - 10 technologicznych trendów w geodezji
play thumbnail
czy wiesz, że...
© 2023 - 2025 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
[email]
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS

RODO
polityka prywatności
mapa strony
kontakt
reklama