wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-07-28| GIS, Mapy, Teledetekcja, Firma, Software

Wyniki finansowe firmy Intergraph


Firma Intergraph ogłosiła swoje wyniki finansowe za drugi kwartał tego roku. W tym czasie uzyskała one przychody w wysokości 152,8 mln dolarów.

Wartość ta stanowi wzrost o 5,1% w porównaniu z drugim kwartałem 2005 roku. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy przychody osiągnięte przez Intergraph wyniosły 291,8 mln (o 3,5% więcej niż w 2005 roku). Dochód netto uzyskany w II kwartale to 16,8 mln, a w ciągu sześciu miesięcy wyniósł on 30,8 mln dolarów.

Źródło: Intergraph


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Gratuluję akcjonariuszom firmy Intergraph tak wysokiej rentowności , będą mieli co dzielić na dywidendę ;). A redakcji podpowiadam temat - zestawienia informacji o wynikach finansowych.
odpowiedz zgłoś
w biznesie najwazniejszy jest duzy zyska a nie przychod, nie sztuka wykonac 1 mld przychodu i miec 3 mln zysku, sztuka jest miec 10-15% rentownosc netto, tak jak udalo sie Intergraphowi.
odpowiedz zgłoś
Jestem zaskoczony że tak mało ... ... to wychodzi około 600 mln na rok. Autodesk przychód za zeszły rok 1 400 mln. za rok a Bentley około 320 mln za rok . Spodziewałem się zupełnie innej kolejności.
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS