Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-06-09| Geodezja, Przetargi

Przetarg na modernizację osnowy wysokościowej Poznania

Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ ogłosił przetarg nieograniczony na modernizację szczegółowej osnowy wysokościowej (SOW) m. Poznania. Szacunkowa wartość zamówienia: 950 tys. zł netto. Oferty można składać do 15 lipca 2010 r.


Przetarg na modernizację osnowy wysokościowej Poznania

Prace obejmują:
• inwentaryzację istniejącej osnowy wysokościowej na obszarze Poznania w oparciu o analizę materiałów znajdujących się w państwowym zasobie geodezyjnym i kartograficznym oraz wywiad terenowy,
• opracowanie projektu technicznego modernizacji szczegółowej osnowy wysokościowej,
• stabilizację projektowanych (nowych) znaków punktów w terenie,
• pomiar szczegółowej osnowy wysokościowej,
• opracowanie wyników pomiaru w dwóch układach odniesienia: lokalnym Amsterdam oraz państwowym Kronsztad; dla wszystkich punktów osnowy wysokościowej należy określić współrzędne płaskie w układzie lokalnym miasta Poznania oraz w układzie „2000_18” z dokładnością przewidzianą dla wyznaczenia szczegółów I grupy.
Wynikiem pracy będzie: • jednorodna sieć punktów o dokładności, lokalizacji i trwałości odpowiadającej potrzebom aglomeracji miejskiej, • numeryczna baza danych szczegółowej osnowy wysokościowej.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy m.in.:
• w okresie ostatnich trzech lat zrealizowali co najmniej jedną usługę w zakresie zakładania lub inwentaryzacji osnów (obejmującą pełny cykl realizacji, tj. inwentaryzację, projekt z zatwierdzeniem, stabilizację, pomiar, wyrównanie sieci i obliczenie wysokości punktów, przyjętą przez właściwy ODGiK lub inną właściwą dla kraju, na terenie którego umowa została wykonana – instytucję, wraz z załączeniem dokumentu potwierdzającego, że te usługa ta została wykonana należycie);
• dysponują minimum 4 niwelatorami samopoziomującymi, klasycznymi lub cyfrowymi; które posiadają: powiększenie lunety większe lub równe 24 x, możliwość poziomowania osi celowej lunety ze średnim błędem przypadkowym większym lub równym 0,8 cala; wymagany jest sprzęt z automatyczną rejestracją i kontrolą wyników pomiaru.
• dysponują minimum 16 osobami, posiadającymi co najmniej roczne doświadczenie w dziedzinie geodezji i kartografii, w tym minimum jedną osobą posiadającą uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 3 oraz co najmniej trzema osobami posiadającymi uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1.

Wadium wynosi 28 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Termin realizacji prac: 15 miesięcy od udzielenia zamówienia.

Szczegóły

Źródło: ZGiKM GEOPOZ w Poznaniu


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Satelitarne dane meteo na wyciągnięcie ręki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS