Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-04-20| GIS, Instytucje

Bydgoszcz: oferta pracy w zakresie obsługi, diagnostyki i aktualizacji GIS

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy poszukuje kandydatów na stanowisko inspektora w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Zakres zadań na stanowisku inspektora obejmuje:
• obsługę, diagnostykę i aktualizację specjalistycznego oprogramowania prognostyczno-planistycznego wraz z mapami operacyjnymi standardowymi i cyfrowymi (GIS),
• obsługę i prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu sposobu użytkowania aplikacji do analizyi wizualizacji zagrożeń,
• edytowanie warstw tematycznych oraz prognoz zagrożeń w oparciu o informatyczny system wspomagania procesów decyzyjnych Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego,
• planowanie, koordynowanie i monitorowanie procesu organizacji systemów sieciowych w województwie na potrzeby zarządzania kryzysowego,
• kontrolę prawidłowości procesów związanych z aktualizowaniem zasobów graficzno-cyfrowej bazy danych „KRYZYS” obejmującej dane teleadresowe oraz zasoby logistyczne możliwe do wykorzystania w warunkach sytuacji kryzysowych,
• współpracę z przedstawicielami współdziałających jednostek wojewódzkiego systemu zarządzania kryzysowego w zakresie wdrażania i funkcjonowania rozwiązań GIS,
• wypracowywanie oraz weryfikowanie nowych możliwości zastosowań narzędzi informatycznych w procesie wspomagania procesów decyzyjnych oraz przy analizie i prognozowaniu zagrożeń.

Wymagania od kandydatów (niezbędne):
• wykształcenie wyższe
• 1 rok doświadczenia zawodowego
• znajomość przepisów ustaw: o służbie cywilnej, o stanie klęski żywiołowej, o zarządzaniu kryzysowym, o stanie wyjątkowym, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie, kodeks postępowania administracyjnego,
• poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji oznaczonych klauzulą „zastrzeżone”,
• umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
• umiejętność redagowania pism urzędowych.

Wymagania dodatkowe:
• samodzielność, kreatywność,
• zdolności analitycznego myślenia,
• umiejętność pracy w zespole.

Miejsce składania dokumentów:
Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki,
85-950 Bydgoszcz
ul. Konarskiego 1, Kancelaria ogólna, pokój 12
z dopiskiem: oferta nr 3 - inspektor w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Szczegóły

Źródło: KPUW

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy

zobacz też:

wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...