wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-02-09| Geodezja, Mapy, Przetargi

GDDKiA w Krakowie: podpisano umowę na opracowanie dokumentacji geodezyjnejGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie udzieliła zamówienia na opracowanie dokumentacji geodezyjnej podziału działek dla celów regulacji granic pasa drogowego na odcinkach sieci dróg krajowych i autostrad na terenie województwa małopolskiego. Przetarg odbywał się w procedurze otwartej.

Zamówienie obejmuje wykonanie zadań polegających na:
1. opracowaniu dokumentacji geodezyjnej podziału 386 działek na odcinkach drogi krajowej nr 28: Zator – Wadowice od km 0+000 do km 17+400, Maków – Skomielna od km 45+100 do km 64+783 oraz Limanowa - Nowy Sącz od skrzyżowania ulic Krakowskiej i Węgrzynowicza do granicy miasta Nowy Sącz;
2. wykonaniu w okresie 36 miesięcy dokumentacji geodezyjnej podziału 750 działek na odcinkach dróg krajowych i autostrad województwa małopolskiego. Dokumentacje będą dotyczyć innych działek niż wymienione w zadaniu 1, a ich opracowanie będzie zlecane sukcesywnie w miarę potrzeb Oddziału.

Zamówienie zrealizuje Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Geoplan Zdzisław Schabowski z Krakowa za 662,3 tys. zł netto (początkowa szacunkowa wartość zamówienia: 1,5 mln zł netto). Łącznie w przetargu złożono 10 ofert. Najdroższa konkurencyjna oferta złożona przez konsorcjum firm OPEGIEKA Elbląg i ZUI Apeks z Gdańska opiewała na kwotę 1,86 mln zł netto. Jedynym kryterium wyboru wykonawcy była cena.

Szczegóły dotyczące przetargu

Źródło: GDDKiA, TED


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
44% wartości ceny szacunkowej? toż to szok!
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS