wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-02-05| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Przetargi, Instytucje, Kataster

ARiMR: przetarg na modernizację LPIS dla 40 tys. km kw.Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła przetarg nieograniczony na modernizację i aktualizację baz danych Systemu LPIS – opracowanie cyfrowej ortofotomapy dla obszaru około 40 tys. km kw. Szacunkowa wartość netto wynosi 4,1 mln zł.


Zamówienie podzielono na 3 części, a w ramach jego realizacji wykonawca zobowiązany jest do:
część 1 (OB1): wykonania barwnych zdjęć lotniczych kamerą cyfrową w barwach rzeczywistych (RGB) i bliskiej podczerwieni (IR) z terenową wielkością piksela w zakresie panchromatycznym nie większą od 0,50 m (GSD ≤0,5 m) i opracowania na ich podstawie cyfrowej ortofotomapy w barwach rzeczywistych (RGB) i barwach fałszywych (CIR) z terenową wielkością piksela 0,50 m w układzie współrzędnych płaskich prostokątnych „1992” oraz opracowania cyfrowej ortofotomapy w barwach rzeczywistych (RGB) z terenową wielkością piksela 0,50 m w układzie współrzędnych płaskich prostokątnych „2000” dla terenu województw warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego i pomorskiego; szacunkowa wartość 1,4 mln zł;
część 2 (OB2) i 3 (OB3): wykonania barwnych zdjęć lotniczych kamerą cyfrową w barwach rzeczywistych (RGB) i bliskiej podczerwieni (IR) z terenową wielkością piksela w zakresie panchromatycznym nie większą od 0,25 m (GSD ≤0,25 m) i opracowania na ich podstawie cyfrowej ortofotomapy, w barwach rzeczywistych (RGB) i barwach fałszywych (CIR) z terenową wielkością piksela 0,25 m w układzie współrzędnych płaskich prostokątnych „1992” i opracowanie cyfrowej ortofotomapy w barwach rzeczywistych (RGB) z terenową wielkością piksela 0,25 m w układzie współrzędnych płaskich prostokątnych „2000” dla terenu województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego (cz. 2), a także mazowieckiego, podlaskiego oraz lubelskiego (cz. 3); szacunkowa wartość 1,4 mln zł (cz. 2) i 1,2 mln zł (cz. 3).

O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać wykonawcy, którzy m.in.:
• posiadają wiedzę i doświadczenie, tj. zrealizowali, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również realizują, usługi w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej dwa zamówienia o podobnym charakterze do zakresu prac niniejszego zamówienia, tj. usługi pokrywające swym zakresem wszystkie poniższe prace, a więc: wykonanie zdjęć lotniczych, opracowanie cyfrowej ortofotomapy na podstawie zdjęć lotniczych, wykonanie aerotriangulacji, opracowanie numerycznego modelu rzeźby terenu metodami fotogrametrycznymi, o łącznej wartości nie mniejszej niż: dla części 1 – 1,5 mln zł brutto, dla części 2 – 1,4 mln zł brutto, dla części 3 – 1,3 mln zł brutto,
• dysponują osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, a w szczególności, co najmniej: 2 osobami z wykształceniem wyższym lub średnim w dziedzinie geodezji i kartografii, z których każda posiada uprawnienia w dziedzinie geodezji i kartografii z zakresu 7.,
– 1 osobą z wykształceniem wyższym lub średnim w dziedzinie geodezji i kartografii, która posiada doświadczenie w zakresie aerotriangulacji potwierdzone udziałem w co najmniej trzech projektach zakończonych do dnia składania ofert, w tym co najmniej jeden projekt powinien obejmować opracowanie bloku aerotriangulacji składającego się z ponad 200 modeli.

Oferty można składać do 15 marca 2010 r. Zamawiający wymaga wniesienia wadium: 22 tys. zł (część 1), 21 tys. zł (cz. 2), 19 tys. zł (cz. 3). Jedynym kryterium wyboru wykonawcy będzie cena.

Źródło: TED


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS