Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-07-06| Geodezja, Mapy, Firma, Przetargi, Kataster

Przetarg na budowę Zintegrowanego Systemu Informatycznego dla Dolnego ŚląskaW dzisiejszym Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano ogłoszenie o przetargu ograniczonym na budowę Zintegrowanego Systemu Informatycznego dla Zrównoważonego Rozwoju Regionu Dolnego Śląska. Zamawiającym jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Zakres zamówienia obejmuje budowę platformy dla elektronicznej wymiany danych pomiędzy obywatelami a jednostkami administracji publicznej, w tym:

budowę lokalnej infrastruktury teleinformatycznej dla ZSI, obejmującą dostarczenie i wdrożenie rozwiązania sprzętowego oraz oprogramowania, budowę, dostarczenie i wdrożenie Regionalnego Portalu Internetowego, stanowiącego elektroniczną platformę do świadczenia usług elektronicznych, budowę, dostarczenie i wdrożenie elektronicznego Systemu Obiegu Dokumentów, budowę, dostarczenie i wdrożenie Systemu Informacji Geograficznej (GIS) na szczeblu lokalnym (lokalnych hurtowni danych przestrzennych), obsługę serwisową sprzętu i oprogramowania w okresie 36 miesięcy.

Całkowitą wielkość zamówienia określono na 16 821 967,21 zł. Termin składania ofert upływa 10 lipca, a zamówienie ma zostać zrealizowane do 30 czerwca 2008 roku. Więcej informacji uzyskać można u zamawiającego tel. (0 71) 776-93-97, zamowienia.publiczne@umwd.pl.
Więcej informacji o zamówieniach w zakładce Przetarg.

Źródło: UZP


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS