wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Apeks skanuje zabytkowe młyny
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2010-01-11| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi, Kataster

Udzielono zamówienia na Kwidzyński SIPUrząd Miejski w Kwidzynie podpisał umowy na realizację zamówienia pod nazwą „e-Administracja w służbie ludności powiatu kwidzyńskiego - wdrożenie Kwidzyńskiego Systemu Informacji Przestrzennej (etap I)”. Całkowita końcowa wartość zamówienia: 1,326 mln zł netto.


Zamówienie zostało podzielone na 2 zadania. Pierwsze – polegające na konwersji i obiektowaniu numerycznego opracowania mapy zasadniczej oraz nakładki ZUDP dla obszaru miasta Kwidzyna (20 obrębów) – wykona Geopartner Sp. z o.o. z Gdańska za 76 tys. zł brutto. Drugie – polegające na dostawie serwerów, oprogramowania systemowego i bazodanowego, stacji graficznych, sprzętu komputerowego i peryferyjnego, podpisów elektronicznych i elementów aktywnych sieci oraz pozyskiwanie danych i wdrażanie poszczególnych elementów Systemu KSIP oraz niezbędne szkolenie pracowników – zrealizuje konsorcjum WASKO SA z Gliwic, GISPartner z Wrocławia, Designers z Warszawy oraz Con terra GmbH z Munster (Niemcy) za 1,25 mln zł netto. Były to jedyne oferty złożone w tym przetargu.

Źródło: TED, UM w Kwidzynie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt