wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-12-23| Geodezja, Mapy, Ludzie, Instytucje, Kataster

Ruszyło forum dyskusyjne stołecznego BGiK


Biuro Geodezji i Katastru Urzędu m.st. Warszawy uruchomiło dziś (23 grudnia 2009 r.) forum internetowe forumbgik.um.warszawa.pl.

Celem forum jest stworzenie dogodnych warunków do kontaktu z interesantami oraz osobami korzystającymi z serwisu geoinformacyjnego miasta (www.mapa.um.warszawa.pl).

Założone grupy tematyczne pozwalają na wymianę poglądów, doświadczeń i sugestii, które mogą być wykorzystane do usprawnienia realizacji zadań Prezydenta m.st. Warszawy dotyczących geodezji i katastru.
Aktualnie jest siedem grup tematycznych:
• Tematy ogólne
• Ewidencja Gruntów i Budynków
• Rejestr Cen i Wartości Nieruchomości
• Uzgadnianie projektów sieci uzbrojenia terenu
• Obsługa prac geodezyjnych i zleceń przez ODGiK
• Internetowa Mapa Warszawy
• Pytania do Geodety Miasta Stołecznego Warszawy

Warunkiem udziału w dyskusji jest zaakceptowanie Regulaminu Forum oraz podanie prawidłowego adresu e-mail.

Źródło: BGiK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
błędy zsumowanie wszystkich postów nie daje liczby, która jest w statystykach na dole strony
odpowiedz zgłoś
Pozdrowienia noworoczne :) Serdeczne noworoczne pozdrowienia dla wszystkich forumowych tekściarzy. Życzę sukcesów i dużo szczęścia, nie tylko na forum :)
odpowiedz zgłoś
forum Zapewniem że działa. sprawdziłam
odpowiedz zgłoś
falstart jak wszystko w tym miescie. Ruszyło i sie zatrzymało. a moze od dzisiaj juz nieczynne???? Nie da rady wejsc!!!!
odpowiedz zgłoś
Aż dziwne, że nie ogłoszono przetargu na wykonanie forum... no chyba, że coś przeoczyłem. A tak w ogóle to coś rozmowa na tamtym forum się nie klei - ostatnia wiadomość z 8 grudnia. Czyżby moderatorzy wycinali wszelką krytykę, a z drugiej strony może nie ma komu chwalić?
odpowiedz zgłoś
Niestety Don Pedro, przetarg na stoliki kreślarskie nie został jeszcze nawet ogłoszony. Poza tym to się nie komponuje w jedną wspólną całość z pozostałymi systemami. Chyba że się mylę. Jest forum - można to przedyskutować.
odpowiedz zgłoś
Skąd tylu obserwatorów Co się dzisiaj dzieje z tymi obserwatorami. Tylko ja jestem prawdziwy, reszta się podszywa. Na forum BGiK takie sztuczki nie będą miały miejsca, każdy jawny będzie i niech spróbuje zadać trudne pytanie, no, no, popamieta. Będzie tak jak z putaniami do Putina.
odpowiedz zgłoś
koniec roku Koniec roku w urzędzie. Pora zaprezentować jakieś wyniki: ogłoszenie nowego przetargu, otwarcie forum internetowego... i tyle. Być może to wystarczy, być może nie. Ja cały czas czekam na zwiększenie ilości stanowisk do kreślenia (zgodnie z obietnicą dyr. w wywiadzie dla GEODETY sprzed 2 lat!). Mimo wszystko cały czas życzę bgik jak najlepiej, aby wszystkie ich plany wypaliły (tylko ile można czekać...) pozdrawiam
odpowiedz zgłoś
a jeszcze jedno Skonczyły sie godziny przyjecia intersantow przez geodete miasta. Masz pytanie ,zadaj na forum. Po konsultacjach dostaniesz odpowiedz od moderatora. Daj ludziom spokojnie pracowac. Powołanie forum nalezy do jednych z głównych zadań wykonywanych przez służbę geodezyjną m.st. Warszawy na koszt podatnika.
odpowiedz zgłoś
Do obserwatorów Niestety, muszę zostać na Geoforum, gdyż na forum BGiK zabrakło działu Podziękowania i Gratulacje.
odpowiedz zgłoś
przychylam się do prośby obserwatora. Jest też prośba do użytkowników takich jak geodeta petent z newsa o wyjaśnieniach do przetargu małego, aby również tego typu uwagi pisali tylko na forum BGiK. Dziękuję
odpowiedz zgłoś
prośba Proszę nie pisać i nie poruszać tematów dyskredytujących działalność BGiK. Po to zostalo stworzone Forum aby uniknąć nieprzychylnych komentarzy na Geoforum.
odpowiedz zgłoś
12 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS