Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-07-04| GNSS, Geodezja, Sprzęt, Przetargi

Przetarg na wsparcie GUGiK przy projekcie ASG/EUPOS


Na stronie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii pojawiło się ogłoszenie o przetargu ograniczonym na wsparcie GUGiK przy realizacji projektu wielofunkcyjnego systemu precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego ASG/EUPOS w zakresie: administrowania, rozliczania oraz nadzoru technicznego.

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie zamawiającemu wsparcia przy realizacji projektu ASG/EUPOS realizowanego z wykorzystaniem dofinansowania z Sektorowego Programu Operacyjnego – Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw (SPO-WKP). Obejmuje ono w szczególności wsparcie:

w zakresie organizacji projektu ASG/EUPOS (w tym m.in.: przygotowanie planu zarządzania jakością, programu szkoleń zespołu realizującego projekt, monitorowanie realizacji projektu i obiegu dokumentów oraz przygotowywanie niezbędnych sprawozdań i raportów); w prowadzeniu nadzoru nad realizacją projektu ASG/EUPOS (w tym m.in.: przygotowanie wymagań funkcjonalnych dotyczących poszczególnych elementów projektu ASG/EUPOS i zaleceń dotyczących bezpieczeństwa danych, prowadzenie analizy i monitorowanie ryzyka realizacji projektu, ustalanie kryteriów odbioru dostaw i usług oraz monitorowanie wymagań użytkowników); przy prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych na usługi i dostawy związane z projektem ASG/EUPOS zgodnie z obowiązującymi przepisami (w tym m.in.: opracowywanie projektów dokumentów, udział w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, uczestniczenie w kontrolach i odbiorach usług i dostaw); przy administrowaniu i rozliczeniu projektu ASG/EUPOS (w tym m.in.: doradztwo finansowe, określanie kwalifikowalności wydatków, pomoc przy prowadzeniu obsługi administracyjnej projektu, przygotowywanie wniosków, planów i harmonogramów); w zakresie nadzoru nad wdrożeniem serwisów ASG/EUPOS (w tym m.in.: monitorowanie realizacji projektu, przygotowanie założeń testów i eksperymentów technicznych oraz opracowywanie opinii i protokołów); przy tłumaczeniu w niezbędnym zakresie dokumentów z języków obcych na język polski i z języka polskiego na języki obce, przy czym współpraca z zamawiającym w czasie realizacji projektu ASG/EUPOS odbywać się będzie w języku polskim.

Więcej informacji o przetargu na stronie GUGiK.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS