wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-12-02| Geodezja, GIS, Mapy, Ludzie, Instytucje

GUS zatrudni specjalistę w Wydziale Informacji GeoprzestrzennejGłówny Urząd Statystyczny w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty w Wydziale Informacji Geoprzestrzennej w Departamencie Programowania i Koordynacji Badań. Oferty można składać do 4 grudnia 2009 r.


Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy obejmuje:
• analizowanie zapotrzebowania na mapy numeryczne i informacje geoprzestrzenne dla planowanych projektów statystyki publicznej, oraz analiza możliwości zastosowania informacji geoprzestrzennych w planowanych rozwiązaniach,
• udział w pracach koncepcyjnych związanych z zastosowaniem technologii narzędzi GIS do pozyskania, przetwarzania , prezentacji i udostępniania danych statystycznych, w szczególności w zakresie spisów powszechnych,
• uczestniczenie w pracach związanych z pozyskaniem map numerycznych i informacji geoprzestrzennej dla potrzeb statystyki publicznej z rejestrów i systemów administracyjnych oraz od dostawców komercyjnych.

Od kandydatów wymagane jest m.in.:
• wykształcenie: wyższe (geodezyjne, geograficzne lub informatyczne)
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• znajomość państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego,
• znajomość ustawy o statystyce publicznej,
• umiejętność wykonywania analiz przestrzennych, umiejętność obsługi narzędzi GIS (MapInfo, ArcGIS),
• 6 miesięcy doświadczenia w pracy w administracji publicznej lub obszarze związanym z systemami informacji geograficznej.

Źródło: GUS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do absolwenta Nie wszyscy muszą studiować, czasami lepiej dla zdrowia jest kopać rowy za większe pieniądze niż siedzieć na krześle przed monitorem, ale teraz każdy by chciał mieć tytuł niezależnie od zdolności i posiadanej wiedzy.
odpowiedz zgłoś
Negatywna propaganda! - lepiej sprawdzić. Z tego co wiem to robią tam ciekawe projekty do spisów powszechnych wykorzystujące najnowsze technologie, w tym GIS. Może warto popracować z dobrym zespołem pod dobrym kierownictwem - nawet na początek za 2 400 brutto - i zrobić coś sensownego co otworzy możliwości na przyszłość...
odpowiedz zgłoś
absolwent Szanowny Panie Pracodawco. Dosyć dziwne jest Pana tłumaczenie, ponieważ ludzie po podstawówce w pierwszej lepszej pracy zarabiają więcej. Jak człowiek po studiach mieszkający w Warszawie ma się za to utrzymać?? Niech Pan mi to wytłumaczy. A nie mówiąc już ze tez chce sobie jakoś powoli życie układać. Ale za 1600 jest to niemożliwe.
odpowiedz zgłoś
Przesada Miałem nic nie pisać ale jednak nie wytrzymałem. Jak się wydaje szanownym Absolwentom po jakim okresie stajecie się pełnowartościowymi pracownikami? Ile czasu i nakładów potrzeba aby zrobić z Was pracowników przynoszących firmie/urzędowi przychody? Proszę Państwa troszkę pokory, sam kiedyś zaczynałem i wiem ile czasu potrzebowałem aby stać się użytecznym dla firmy/urzędu. Mówiąc o pieniążkach to 1600 zł na rękę czyli 2400 zł brutto to na prawdę nieźle jak na takie wymagania i pracę w urzędzie.
odpowiedz zgłoś
Czy GUS wie, że Wynagrodzenie w pierwszym kwartale 2009 roku wzrosło o 6,7 proc. w ujęciu rok do roku. Główny Urząd Statystyczny podał, że wyniosło 3.185,61 zł.
odpowiedz zgłoś
jaka płaca taka praca Są różni specjaliści oni pewnie szukają specjalisty za 1600zł Powodzonka!
odpowiedz zgłoś
Zenua Co oni sobie myślą!!! Za 1600 na ręke to napewno żaden fachowiec im nie przyjdzie. jednym słowem zenada
odpowiedz zgłoś
aaa GUGiK płaci minimum o 50% lepiej- sprawdziłam
odpowiedz zgłoś
wynagrodzenie wielkie wymagania i jakże zawrotne wynagrodzenie brutto..;/ ech... po studiach z doświadczeniem taka kwota?
odpowiedz zgłoś
9 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS