wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-12-02| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi

Małopolskie: umowy w przetargu na sprzęt i oprogramowanie dla potrzeb wizualizacji danych zgodnie z dyrektywą INSPIREUrząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego podpisał umowy na zakup sprzętu i oprogramowania wraz z wdrożeniem dla potrzeb wizualizacji danych środowiskowych zgodnie z dyrektywą INSPIRE realizowane w ramach projektu „Budowa i wdrożenie systemu udostępniania informacji o środowisku przez jednostki publiczne - etap II”. Ostateczna łączna wartość netto: 749,6 tys. zł.

Zamówienie składa się z trzech części:
1. dostawa sprzętu dla potrzeb wizualizacji danych środowiskowych – ploter atramentowy o szerokości roli 610 do 1520 mm, 2400x1200 dpi (liczba ofert: 2, wybrany wykonawca: Biuro Informatyczno-Wdrożeniowe „Koncept” z Krakowa; wartość szacunkowa netto: 100 tys. zł, ostateczna: 80,8 tys. zł).
2. dostawa oprogramowania wraz z wdrożeniem dla potrzeb wizualizacji danych środowiskowych – rozszerzenie istniejących licencji bazodanowych Oracle lub oprogramowania równoważnego (liczba ofert: 3, wybrany wykonawca: Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne Compass S.A. z Krakowa; wartość szacunkowa netto: 286,9 tys. zł, ostateczna: 358,7 tys. zł;).
3. dostawa oprogramowania wraz z wdrożeniem dla potrzeb wizualizacji danych środowiskowych – rozszerzenie istniejących licencji oprogramowania ArcGIS lub oprogramowania równoważnego (liczba ofert: 2; wybrany wykonawca: GIS Partner z Wrocławia; wartość szacunkowa netto: 286,9 zł, ostateczna: 310,166 zł).

Jedynym kryterium wyboru wykonawcy była cena.

Źródło: UMWM, TED


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS