wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-11-27| Geodezja, Mapy, Przetargi, Instytucje, Kataster

Mazowieckie: wybrano oferty w przetargu na prace geodezyjne i kartograficzne dla Płocka i powiatu piaseczyńskiegoBiuro Geodety Województwa Mazowieckiego wybrało najkorzystniejsze oferty w przetargu nieograniczonym na prace geodezyjne i kartograficzne. Dla pierwszej części (zadania dla Płocka) złożono 13 ofert, dla drugiej (zadania dla powiatu piaseczyńskiego) – 10 ofert. Jedyne kryterium udzielenia zamówienia stanowi cena.

Prace geodezyjne i kartograficzne obejmują: konwersję mapy katastralnej z postaci analogowej lub numerycznej do przyjętej w projekcie struktury bazy danych (zadanie 1); konwersję mapy zasadniczej z postaci analogowej lub numerycznej, redakcję bazy danych numerycznej mapy zasadniczej oraz włączenie tych danych do tworzonej zintegrowanej bazy danych (zadanie 2); założenie rejestru cen i wartości nieruchomości (zadanie 3).

Dla części 1 realizację prac za najniższą cenę (1,708 mln zł brutto, 100 pkt) zaoferowało OPGK w Koszalinie. Najdroższa oferta – złożona przez konsorcjum WPG SA z Warszawy, PGI Compass z Krakowa i Bonair SA z Warszawy – uzyskała 51,85 pkt. Dla części 2 najniższą cenę (6,473 mln zł) zaproponowało konsorcjum firm OPGK w Olsztynie i Intertim Pietrzak Ludmiła z Warszawy. Najdroższa oferta złożona przez OPGK Elbląg i Geopolis z Włocławka uzyskała 53,33 pkt.
Żaden z wykonawców biorących udział w postępowaniu nie został wykluczony i żadna z ofert nie została przez zamawiającego odrzucona. Zakończenie prac dla obu części zamówienia przewidziano na 31 grudnia 2010 r.

Źródło: BGWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS