wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-11-20| Geodezja, GIS, Mapy, Prawo, Ludzie, Instytucje

GUGiK: oferta pracy przy projekcie GBDOT


Główny Urząd Geodezji i Kartografii poszukuje dwóch pracowników do realizacji zadań przewidzianych w projekcie „Georeferencyjna Baza Danych Obiektów Topograficznych (GBDOT) wraz z krajowym systemem zarządzania”. Jedna oferta pracy dotyczy prac w zakresie obsługi projektu, druga – pracę administracyjno-biurową.

Do podstawowych zajęć pracownika obsługującego projekt GBDOT będzie należało:
- prowadzenie spraw związanych z zakładaniem i prowadzeniem GBDOT;
- przygotowywanie dokumentacji z zakresu integracji i standaryzacji Bazy Danych Obiektów Topograficznych oraz systemów z zakresu GBDOT.
Natomiast wymagania wobec kandydatów na to stanowisko to m.in.:
- wykształcenie wyższe magisterskie geodezyjne lub pokrewne;
- doświadczenie zawodowe w zakresie kartografii topograficznej, najlepiej przy TBD;
- ogólna znajomość zagadnień dotyczących projektu GBDOT.
szczegóły

Z kolei do obowiązków pracownika obsługi administracyjno-biurowej projektu będą należały:
- obsługa administracyjna projektu GBDOT;
- prowadzenie sprawozdawczości, kompletowanie dokumentacji.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe magisterskie geodezyjne lub pokrewne;
- ogólna znajomość zagadnień dotyczących projektu GBDOT;
- umiejętność obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych.
szczegóły

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
trzy Robi się trzy, a nawet cztery wersje poczciwej TBD. Jeśli chodzi o nazwy, każda kolejna ekipa jeśli nie ma się czym wykazać, to zmienia nazwy tego co już jest na bardziej wymyślne i zbiera punkty. O tym, że kaleczą język i nikt normalny nie jest w stanie tych nazw zapamiętać to druga sprawa.
odpowiedz zgłoś
Wpis członkowski Wpisuję się do stowarzyszenia jako członek nr 2 za GzBDet. Będę aktywnie bronić w ramach tej organizacji pierwotnej nazwy projektu czyli TBD i punktować wszystkich urzędników, którzy tego BZDOTA lub GBZTOTA wymyślili, a sami na codzień operują zakorzenioną w Polsce i słuszną merytorycznie nazwą czyli TBD. O ile mi wiadomo to w IIP i rozporzadzeniach do niej mamy BDOT a nie GBDOT. A może u nas w kraju robi się 3 równoległe projekty geoinformacyjne tylko my o tym jeszcze nie wiemy? Produkujemy TBD, ustawy będą nam nakazywać wykonanie BDOT a GUGiK bedzie realizował GBDOT?
odpowiedz zgłoś
jak to GBDOT??? Czy istnieje produkt o nazwie GBDOT? Mam wrażenie, że to tylko makabryczny twór złożony z liter leżących gdzieś tam w ustawie IIP(zwrócmy uwagę, że tam są MAŁE litery). Na pewno natomiast powoli poczciwa TBD zostaje wyparta przez BDoT, gdzie o może oznaczać o (czyli baza o topografii albo obiektów i wtedy będzie to baza obiektów topograficznych, ale ja zawsze myślałem, że to będzie baza GUGiKu. Jeszcze trochę a założę stowarzyszenie obrony TBD.
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS