wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-11-20| Geodezja, GIS, Mapy, Prawo, Ludzie, Instytucje

GUGiK: oferta pracy przy projekcie GBDOT


Główny Urząd Geodezji i Kartografii poszukuje dwóch pracowników do realizacji zadań przewidzianych w projekcie „Georeferencyjna Baza Danych Obiektów Topograficznych (GBDOT) wraz z krajowym systemem zarządzania”. Jedna oferta pracy dotyczy prac w zakresie obsługi projektu, druga – pracę administracyjno-biurową.

Do podstawowych zajęć pracownika obsługującego projekt GBDOT będzie należało:
- prowadzenie spraw związanych z zakładaniem i prowadzeniem GBDOT;
- przygotowywanie dokumentacji z zakresu integracji i standaryzacji Bazy Danych Obiektów Topograficznych oraz systemów z zakresu GBDOT.
Natomiast wymagania wobec kandydatów na to stanowisko to m.in.:
- wykształcenie wyższe magisterskie geodezyjne lub pokrewne;
- doświadczenie zawodowe w zakresie kartografii topograficznej, najlepiej przy TBD;
- ogólna znajomość zagadnień dotyczących projektu GBDOT.
szczegóły

Z kolei do obowiązków pracownika obsługi administracyjno-biurowej projektu będą należały:
- obsługa administracyjna projektu GBDOT;
- prowadzenie sprawozdawczości, kompletowanie dokumentacji.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe magisterskie geodezyjne lub pokrewne;
- ogólna znajomość zagadnień dotyczących projektu GBDOT;
- umiejętność obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych.
szczegóły

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
trzy Robi się trzy, a nawet cztery wersje poczciwej TBD. Jeśli chodzi o nazwy, każda kolejna ekipa jeśli nie ma się czym wykazać, to zmienia nazwy tego co już jest na bardziej wymyślne i zbiera punkty. O tym, że kaleczą język i nikt normalny nie jest w stanie tych nazw zapamiętać to druga sprawa.

Wpis członkowski Wpisuję się do stowarzyszenia jako członek nr 2 za GzBDet. Będę aktywnie bronić w ramach tej organizacji pierwotnej nazwy projektu czyli TBD i punktować wszystkich urzędników, którzy tego BZDOTA lub GBZTOTA wymyślili, a sami na codzień operują zakorzenioną w Polsce i słuszną merytorycznie nazwą czyli TBD. O ile mi wiadomo to w IIP i rozporzadzeniach do niej mamy BDOT a nie GBDOT. A może u nas w kraju robi się 3 równoległe projekty geoinformacyjne tylko my o tym jeszcze nie wiemy? Produkujemy TBD, ustawy będą nam nakazywać wykonanie BDOT a GUGiK bedzie realizował GBDOT?

jak to GBDOT??? Czy istnieje produkt o nazwie GBDOT? Mam wrażenie, że to tylko makabryczny twór złożony z liter leżących gdzieś tam w ustawie IIP(zwrócmy uwagę, że tam są MAŁE litery). Na pewno natomiast powoli poczciwa TBD zostaje wyparta przez BDoT, gdzie o może oznaczać o (czyli baza o topografii albo obiektów i wtedy będzie to baza obiektów topograficznych, ale ja zawsze myślałem, że to będzie baza GUGiKu. Jeszcze trochę a założę stowarzyszenie obrony TBD.

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt