wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Kolorowe wideo z orbity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-11-20| GIS, Firma, Prawo

Nie rozstrzygnięto sprawy Techmeksu w sądzie


Wczoraj (19 listopada) odbyło się posiedzenie sądu w sprawie wniosku o ogłoszenie upadłości spółki Techmex. Sprawy jednak nie rozstrzygnięto.

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej wysłuchał tymczasowego nadzorcy sądowego, pełnomocnika i przedstawicieli Techmeksu, a także reprezentantów wierzycieli. Sędzia poinformował, że sprawa nie została rozstrzygnięta, a dalsze postępowanie odbędzie się na posiedzeniu niejawnym (nie podano jego terminu). Wnioski o upadłość spółki złożył bank DnB Nord oraz spółki Tech Data Polska i Geokart.

Również wczoraj Zarząd Techmeksu wystąpił do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie o przywrócenie notowań akcji spółki. GPW zgodziła się i od dzisiaj (20 listopada) wznowiła obrót akcjami Techmeksu.

Źródło: GPW, Onet.pl


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt