wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-11-20| Geodezja, Mapy, Przetargi, Instytucje

GDDKiA: przetarg na opracowanie dokumentacji geodezyjnejGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie ogłosiła przetarg na opracowanie dokumentacji geodezyjnej podziału działek dla celów regulacji granic pasa drogowego na odcinkach sieci dróg krajowych i autostrad na terenie województwa małopolskiego. Szacunkowa wartość netto: 133 tys. – 10 mln euro.

Zamówienie obejmuje wykonanie dwóch zadań polegających na opracowaniu dokumentacji geodezyjnej podziału:
1. 386 działek na odcinkach drogi krajowej nr 28: Zator – Wadowice od km 0+000 do km 17+400, Maków – Skomielna od km 45+100 do km 64+783 oraz Limanowa – Nowy Sącz od skrzyżowania ulic Krakowskiej i Węgrzynowicza do granicy m. Nowy Sącz;
2. 750 działek na odcinkach dróg krajowych i autostrad województwa małopolskiego; dokumentacje będą dotyczyć innych działek niż wymienione w zadaniu 1, a ich opracowanie będzie zlecane sukcesywnie w miarę potrzeb Oddziału.

Wykonawca musi wykazać m.in., że w okresie ostatnich 3 lat zrealizował jako wykonawca lub podwykonawca co najmniej 2 usługi polegające na opracowaniu dokumentacji geodezyjnej podziału nieruchomości dla celów pozyskania ich na rzecz Skarbu Państwa, przy czym każda z wykazanych dokumentacji musi dotyczyć co najmniej 50 działek.

Oferty można składać do 29 grudnia 2009 r. Wymagane wadium: 15 tys. zł. Jedynym kryterium udzielenia zamówienia będzie najniższa cena. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminie 36 miesięcy od podpisania umowy, w tym: • zadanie 1 – w ciągu 10 miesięcy od podpisania umowy, • zadanie 2 – sukcesywnie w okresie 36 miesięcy od daty podpisania umowy, na podstawie pisemnych zleceń, przy czym terminy wykonania poszczególnych zleceń, w zależności od liczby działek objętych zleceniem, wynoszą odpowiednio: dla zleceń obejmujących podziały od 1 do 10 działek – 2 miesiące (od daty przyjęcia zlecenia przez wykonawcę); dla zleceń obejmujących podziały od 11 do 30 działek – 3 miesiące; • dla zleceń obejmujących 31 i więcej działek – 4 miesiące. Termin realizacji zamówienia może ulec skróceniu w przypadku wcześniejszego wyczerpania zakładanej liczby działek objętych zamówieniem.

Szczegóły

Źródło: GDDKiA


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS