wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-11-18| Geodezja, Mapy, Przetargi, Instytucje, Kataster

ZCPWZ zamawia wykonanie projektów modernizacji EGiB


Związek Celowy Powiatów Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił przetarg nieograniczony na wykonanie projektów modernizacji ewidencji gruntów i budynków do realizacji projektu PL0467 pn. „Pozyskanie i dystrybucja informacji o budynkach na terenie województwa zachodniopomorskiego, dla wszystkich jednostek ewidencyjnych powiatów ziemskich województwa zachodniopomorskiego nie posiadających założonej ewidencji budynków i lokali”.

Zamówienie podzielono na 2 etapy:
I – powiaty: koszaliński, szczecinecki, białogardzki, świdwiński, kołobrzeski, gryficki, kamieński (zakończenie: 28 lutego 2010 r.);
II powiaty: goleniowski, łobeski, stargardzki, wałecki, drawski, choszczeński, pyrzycki, myśliborski, gryfiński, policki (zakończenie: 31 marca 2010 r.).

Wykonawcy mogą składać oferty do 1 grudnia 2009 r. na obydwa zadania lub na jedno z nich. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy m.in. w ciągu ostatnich 3 lat wykonali z należytą starannością co najmniej jeden projekt modernizacji EGiB oraz dysponują minimum 2 osobami posiadającymi uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii (w przypadku gdy wykonawca składa ofertę na dwa zadania, musi wykazać posiadanie min. 4 osób z uprawnieniami: 2 osoby dla etapu I i 2 dla etapu II). Zamawiający nie przewiduje obowiązku wniesienia wadium. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena.

Szczegóły

Źródło: ZCPWZ


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
termin Termin jest szalony...ale w polskiej rzeczywistości wszystko możliwe
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS