wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-11-17| Geodezja, Mapy, Przetargi, Instytucje, Kataster

Przetarg ARiMR na aktualizację danych LPIS/GIS
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła przetarg nieograniczony na wykonanie usługi aktualizacji danych graficznych LPIS/GIS. Szacunkowa wartość netto wynosi 16,8 mln zł.


Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie aktualizacji i weryfikacji danych wektorowych dla poszczególnych części (obszarów) – przekazywanych przez zamawiającego jako partie danych w ramach odrębnych zamówień – w celu realizacji zadań związanych z aktualizacją bieżącą baz danych Systemu Identyfikacji Działek Rolnych (LPIS). Wykonawca w ramach przekazanej przez zamawiającego partii danych będzie każdorazowo opracowywać zaktualizowaną i zweryfikowaną wektorową mapę granic działek referencyjnych wraz ze zaktualizowaną wektorową mapą pól zagospodarowania zintegrowaną z aktualną cyfrową ortofotomapą. Są one niezbędne do wyznaczenia powierzchni ewidencyjno-gospodarczej (PEG).
Na przedmiot zamówienia składają się trzy rozłączne części obejmujące obszar położony w granicach administracyjnych województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, łódzkiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego (OB1); lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego i podlaskiego (OB2); dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego (OB3). Szacunkowy koszt netto dla poszczególnych części wynosi: 1 – 7,3 mln zł, 2 – 4,6 mln zł, 3 – 4,8 mln zł.

O zamówienia w ramach przetargu mogą ubiegać się wykonawcy, którzy m.in. posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, tj. zrealizowali z należytą starannością w okresie ostatnich trzech lat co najmniej dwa zamówienia obejmujące swym zakresem co najmniej jedną z następujących prac: • wykonywanie pomiarów z wykorzystaniem urządzeń total station lub technologii GPS; • realizacja opracowań związanych z wykonaniem lub z wykorzystaniem map numerycznych; • realizacja prac związanych z modernizacją ewidencji gruntów. Łączna wartości tych prac nie może być mniejsza niż: dla części 1 – 4 mln zł brutto, dla części 2 – 2,5 mln zł brutto, dla części 3 – 2,5 mln zł brutto; w tym co najmniej jedno zamówienie o wartości nie mniejszej niż 1 mln zł brutto.
Wykonawcy nie mogą być też zaangażowani w jakimkolwiek zakresie w realizację projektu „Weryfikator Jakości Danych (WJD 2) – wykonanie kontroli jakości i produkcyjne wdrożenie danych: cyfrowej ortofotomapy oraz wektorowych warstw systemu LPIS/GIS”, w ramach którego wykonywana będzie kontrola tego zamówienia.

Oferty można składać do 23 grudnia 2009 r. Jedynym kryterium udzielenia zamówienia będzie najniższa cena. Termin realizacji prac: 26 miesięcy.

SIWZ cz. 1
SIWZ cz. 2

Źródło: TED, ARiMR


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS