wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-11-13| Geodezja, Mapy, Przetargi, Instytucje, Kataster

Wejherowo: przetarg na prowadzenie obsługi technicznej PODGiKStarostwo Powiatowe w Wejherowie ogłosiło przetarg nieograniczony na prowadzenie obsługi technicznej Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej oraz Zespołu Uzgadniania Dokumentacji Projektowej. Szacunkowa wartość netto wynosi 1,1 mln zł.


Zamawiający powierza Wykonawcy prowadzenie obsługi technicznej powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w Wejherowie, w tym:
• prowadzenie technicznej obsługi Ośrodka Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej,
• prowadzenie technicznej obsługi Zespołu Uzgadniania Dokumentacji Projektowej,
• obsługę systemu informatycznego wspomagającego prowadzenie Powiatowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego,
• aktualizację numerycznej mapy zasadniczej na podstawie operatów przekazywanych do zasobu w okresie obowiązywania umowy.

Wykonawca musi wykazać się m.in. co najmniej rocznym doświadczeniem w zakresie prowadzenia obsługi technicznej ODGiK, polegającej na wykonywaniu co najmniej następujących czynności:
• przyjmowanie i ewidencjonowanie zgłoszeń prac geodezyjnych, wydawanie materiałów niezbędnych do wykonania tych prac,
• przyjmowanie materiałów powstałych po wykonaniu prac geodezyjnych,
• ewidencjonowanie i przetwarzanie dokumentów przyjętych do zasobu, prowadzenie ksiąg rejestrowych i map przeglądowych,
• bieżąca aktualizacja numerycznej mapy zasadniczej.

Oferty można składać do 21 grudnia 2009 r. Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości 20 tys. zł. Termin realizacji prac: 1 stycznia – 31 grudnia 2010 r.

SIWZ

Źródło: SP w Wejherowie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do wszystkowiedzących Następni którzy wiedzą najlepiej co się dzieje w każdym miejscu w Polsce. Może i ten przetarg jest ustawiony, ale jakie macie dowody że to akurat pod Opegiekę, a nie pod inną firmę. Czy wiecie jak podgik teraz tam funkcjonuje, że wyciągacie takie wnioski ?
odpowiedz zgłoś
ELBLĄG? Jasne jak słońce na listopadowym niebie, że Elbląg! A GUGiK? sądzę, że nic nie powie. Może to koledzy początek nowej ery! krok do przyszłej prywatyzacji? Urzędy przecież to zakała geodetów, spowalniacze inwestycji, wredni cenzorzy itp. itd. Miłego dnia!
odpowiedz zgłoś
Przejęcia To urząd spełnia waruki do prowadzenia ODGiK czy nie? Prowadzenie ośrodka przez zew. firmę geodezyjną to chyba naruszenie zasad przeciwdziałania nieuczciwej konkurencji. Ciekawe jakie stanowisko zajmuje w tej kwesti GUGiK?
odpowiedz zgłoś
Czyli twierdzisz,że ustawiony przetarg? .
odpowiedz zgłoś
chyba wszystko jasne Pzry takich wymaganiach to tylko Elbląg
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS