wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-11-06| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Przetargi, Instytucje

ARiMR ogłosiła wyniki przetargu na mapę zagajników


Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła wyniki przetargu nieograniczonego na opracowanie wektorowej mapy zagajników dla kontroli warunków dobrej kultury rolnej.

W przetargu swoje oferty złożyły aż 24 firmy i konsorcja. Zdaniem zamawiającego najkorzystniejszą z nich złożyła firma Tukaj Mapping Sp. z o.o. z Krakowa, która zaoferowała wykonanie zamówienia za 37 tys. zł (100 pkt). Oferty, które uzyskały powyżej 50 pkt to: PGI COMPASS S.A. z Krakowa, Geomatic Sp. z o.o. z Wrocławia, OPGK Rzeszów S.A., FotoGIS DMC Aneta Żerkowska z Piotrkowa Trybunalskiego i Przedsiębiorstwo Usługowe ADA z Brenna. Natomiast najwyższą cenę zaoferowała OPGK Sp. z o.o. w Olsztynie (7,37 pkt).

Jedynym kryterium wyboru oferty była cena. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie (oddzielnie dla wszystkich wskazanych przez zamawiającego obrębów ewidencyjnych) wektorowej mapy obszarów, na których na podstawie deklaracji z wniosków o przyznanie płatności z lat 2007, 2008 i 2009 prowadzone są plantacje energetyczne. Przetarg związany jest z budową baz danych Systemu Identyfikacji Działek Rolnych (LPIS).
Termin realizacji zamówienia wynosi 3 miesiące od podpisania umowy.

Źródło: ARiMR


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Dlaczego nikt nie zwrocil uwagi ze cena jest tak niska i nie odrzucil oferty ze wzgledu na razaco niska cene?! Chyba jest tak jak mowi przedmowca... ale za grosze to nigdy nic dobrego nie wyszlo...

Naiwny Urząd ARIMR sądzi,że ktoś mu zrobi za grosze ,porządnie robotę.Urzednicza naiwność lub .......powiedzmy,że wygoda.

za taka cene to chyba po to zeby sie utrzymac na rynku i cos robic hahaha

szkoda, że nie podano cen wielu czytelników byłoby zdziwionych ceną minimum i maksimum...

4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS