wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Bielsko-Biała w OSM
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-11-05| Geodezja, Mapy, Przetargi, Instytucje, Kataster

GDDKiA w Lublinie: przetarg na opracowanie mapy do celów projektowania drógGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie ogłosiła przetarg nieograniczony na wykonanie mapy do celów projektowania dróg oraz opracowanie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej i dokumentacji formalnoprawnej związanej z nabywaniem praw do nieruchomości i czasowym korzystaniem z nieruchomości dla zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi krajowej nr 74 na odcinku Wólka Gościeradowska – Olbięcin od km 189+021 do km 197+037,50”.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia musi wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat zrealizował (jako wykonawca lub podwykonawca) usługi odpowiadające swoim rodzajem i wartością usługom stanowiącym przedmiot zamówienia, tj. co najmniej jedno opracowanie projektowe w stadium • projektu budowlanego i wykonawczego wraz z materiałami geodezyjno-kartograficznymi dla potrzeb uzyskania decyzji o ustaleniu lokalizacji drogi lub decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej lub w stadium • materiałów geodezyjno-kartograficznych dla potrzeb uzyskania decyzji o ustaleniu lokalizacji drogi lub decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej na sieci dróg publicznych (krajowych i wojewódzkich)” o wartości co najmniej 350 tys. zł brutto każde.

Oferty można składać do 15 grudnia 2009 r. Jedynym kryterium udzielenia zamówienia będzie najniższa cena. Wadium: 7 tys. zł. Termin realizacji prac: 12 miesięcy (w tym: 8 miesięcy na wykonanie mapy do celów projektowania dróg oraz opracowanie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej i dokumentacji formalnoprawnej, 4 miesiące na wykonanie czynności związanych z ujawnieniem prawa własności Skarbu Państwa oraz prawa trwałego zarządu do nieruchomości objętych decyzją ZRID w księgach wieczystych oraz w katastrze nieruchomości od kiedy decyzja ZRID stała się ostateczna).

Źródło: TED


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt