wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-11-05| Geodezja, Mapy, Przetargi, Instytucje, Kataster

GDDKiA w Lublinie: przetarg na opracowanie mapy do celów projektowania drógGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie ogłosiła przetarg nieograniczony na wykonanie mapy do celów projektowania dróg oraz opracowanie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej i dokumentacji formalnoprawnej związanej z nabywaniem praw do nieruchomości i czasowym korzystaniem z nieruchomości dla zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi krajowej nr 74 na odcinku Wólka Gościeradowska – Olbięcin od km 189+021 do km 197+037,50”.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia musi wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat zrealizował (jako wykonawca lub podwykonawca) usługi odpowiadające swoim rodzajem i wartością usługom stanowiącym przedmiot zamówienia, tj. co najmniej jedno opracowanie projektowe w stadium • projektu budowlanego i wykonawczego wraz z materiałami geodezyjno-kartograficznymi dla potrzeb uzyskania decyzji o ustaleniu lokalizacji drogi lub decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej lub w stadium • materiałów geodezyjno-kartograficznych dla potrzeb uzyskania decyzji o ustaleniu lokalizacji drogi lub decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej na sieci dróg publicznych (krajowych i wojewódzkich)” o wartości co najmniej 350 tys. zł brutto każde.

Oferty można składać do 15 grudnia 2009 r. Jedynym kryterium udzielenia zamówienia będzie najniższa cena. Wadium: 7 tys. zł. Termin realizacji prac: 12 miesięcy (w tym: 8 miesięcy na wykonanie mapy do celów projektowania dróg oraz opracowanie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej i dokumentacji formalnoprawnej, 4 miesiące na wykonanie czynności związanych z ujawnieniem prawa własności Skarbu Państwa oraz prawa trwałego zarządu do nieruchomości objętych decyzją ZRID w księgach wieczystych oraz w katastrze nieruchomości od kiedy decyzja ZRID stała się ostateczna).

Źródło: TED


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS