wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Studenci inwentaryzują budynek AGH
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-11-03| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Software, Instytucje, Kataster

Coraz więcej prac trafia do serwisu ePODGIK


Firma Geo-system, która prowadzi serwis iGeoMap/ePODGIK, poinformowała o wzrastającej liczbie zgłaszanych prac geodezyjnych. W okresie od 1 stycznia 2009 do dzisiaj (3 listopada) wpłynęło aż 20 tys. prac.

Jest to liczba dwukrotnie większa niż w całym 2008 r. Szacunkowo w bieżącym roku może być łącznie aż 25 tys. prac zgłoszonych do internetowego systemu. W serwisie ePODGIK znajduje się baza dziewięciu PODGiK-ów (Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Powiat Poznański, Ożarów Mazowieckie, Wejherowo, Szczecinek, Pruszków, Kościerzyna, Chełm). W stosunku do poprzednich raportów do serwisu ePODGIK dołączono jeszcze Miejski Ośrodek Dokumentacji w Chełmie, w którym serwis uruchomiono w 1 września br.

Aktualne zestawienie miesięczne:

Rozkład prac tradycyjnych i internetowych w poszczególnych ośrodkach:

Waldemar Izdebski


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
a u nas w Pruszkowie też nowości. Dwa dni temu uruchomili zgłaszanie prac przez internet na gminach, gdzie jest mapa analogowa. Dzięki temu mam jedną wycieczkę do ośrodka mniej. Gratuluję, teraz tylko zróbcie na całym powiecie mapę numeryczną tak jak na Brwinowie, to zaraz w statystykach nadgonimy resztę towarzystwa. A i geodetom będzie się lepiej pracować.

no i proszę jak skutecznie I bez wielkich przetargów i hałasu. I działa. Gratuluję.

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt