Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-10-15| GIS, Mapy, Przetargi, Instytucje

ARiMR: przetarg na wykonanie mapy zalesień


Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła przetarg nieograniczony na opracowanie danych geometrycznych i opisowych wektorowej mapy zalesień dla działek referencyjnych, które zostały zalesione w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Szacunkowa wartość netto zamówienia wynosi blisko 533 tys. zł.

Prace obejmują obszary na terenie całego kraju, dla których wydano decyzje administracyjne o przyznaniu środków na pokrycie kosztów zalesień. Zamówienie związane jest z przystosowaniem Systemu Identyfikacji Działek Rolnych (LPIS) do wymagań reformy Wspólnej Polityki Rolnej.

W przetargu mogą wziąć udział wykonawcy, którzy m.in. wykonali w okresie ostatnich trzech lat co najmniej dwie usługi o podobnym charakterze o łącznej wartości nie mniejszej niż 500 tys. zł (brutto). Opracowanie będzie wykonywane w dwóch etapach. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania zamówienia podwykonawcom. Termin składania ofert: 10 listopada 2009 r.; wadium: 10 tys. zł; termin realizacji prac: 4 miesiące od udzielenia zmówienia. O wyborze najkorzystniejszej oferty zadecyduje cena.

Źródło: TED


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS