Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-10-15| Geodezja, Mapy, Ludzie, Instytucje

GUGiK poszukuje specjalisty ds. mapy zasadniczej


Główny Urząd Geodezji i Kartografii poszukuje kandydatów na stanowisko głównego specjalisty
ds. mapy zasadniczej w Departamencie Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej.

Od chętnych wymagane jest m.in.: wykształcenie wyższe geodezyjne, 2 lata doświadczenia zawodowego w administracji geodezyjnej, bardzo dobra znajomość przepisów technicznych z zakresu mapy zasadniczej, geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) i uzgadniania dokumentacji projektowej, a także ustawy Pgik.

Do zakresu obowiązków specjalisty ds. mapy zasadniczej wchodzić będą m.in.:
- nadzór nad projektami i wykonywaniem mapy zasadniczej i GESUT,
- nadzór i kontrola realizacji badań statystycznych z zakresu mapy zasadniczej, GESUT oraz szczegółowej osnowy geodezyjnej,
- organizowanie pracy zespołów eksperckich powoływanych do nowelizacji i tworzenia nowych przepisów prawnych i technicznych oraz opiniowanie projektów aktów prawnych.

Termin przesyłania ofert upływa 26 października br.

Szczegóły

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS