wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-10-13| Geodezja, Mapy, Przetargi, Kataster

Radom: przetarg na aktualizację mapy zasadniczej dla 3 obrębów


Urząd Miejski w Radomiu ogłosił przetarg nieograniczony o wartości powyżej 206 tys. euro na wykonanie aktualizacji numerycznej bazy danych zawierającej treść mapy zasadniczej dla obrębów Wośniki, Kończyce i Kierzków.

Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja numerycznej bazy danych zawierającej treść mapy zasadniczej o materiały włączone do zasobu geodezyjnego i kartograficznego z doprowadzeniem do zgodności budynków i klasoużytków zawartych w części opisowo-kartograficznej ewidencji gruntów i budynków obejmujących ww. obszar wraz z pracami w zakresie informatyzacji zasobu, w systemie Geo-Info V w wersji aktualnej (obowiązującej w MODGiK w Radomiu) lub w systemie równoważnym. Sporządzona przez wykonawcę baza w programie równoważnym, bez dodatkowej pracy po stronie zamawiającego, musi automatycznie zasilić bazę danych prowadzoną przez MODGiK w systemie Geo-Info V.

Charakterystyka obiektu: 1113 ha, 4789 działek, 4421 budynków, 81 niezgodnych budynków, niezgodne klasoużytki na 993 działkach, 258 pokrywających się budynków, ok. 2100 punktów adresowych, ok. 320 szkiców polowych, ok. 9 operatów, 153 sekcje mapy zasadniczej.

Termin składania ofert mija 19 listopada 2009 r. Jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty będzie cena. Termin realizacji prac: 10 miesięcy od udzielenia zmówienia.

Ogłoszenie
SIWZ

Źródło: UM Radomia


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS