wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie szlaku kolejowego
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-10-13| Geodezja, Mapy, Przetargi, Kataster

Radom: przetarg na aktualizację mapy zasadniczej dla 3 obrębów


Urząd Miejski w Radomiu ogłosił przetarg nieograniczony o wartości powyżej 206 tys. euro na wykonanie aktualizacji numerycznej bazy danych zawierającej treść mapy zasadniczej dla obrębów Wośniki, Kończyce i Kierzków.

Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja numerycznej bazy danych zawierającej treść mapy zasadniczej o materiały włączone do zasobu geodezyjnego i kartograficznego z doprowadzeniem do zgodności budynków i klasoużytków zawartych w części opisowo-kartograficznej ewidencji gruntów i budynków obejmujących ww. obszar wraz z pracami w zakresie informatyzacji zasobu, w systemie Geo-Info V w wersji aktualnej (obowiązującej w MODGiK w Radomiu) lub w systemie równoważnym. Sporządzona przez wykonawcę baza w programie równoważnym, bez dodatkowej pracy po stronie zamawiającego, musi automatycznie zasilić bazę danych prowadzoną przez MODGiK w systemie Geo-Info V.

Charakterystyka obiektu: 1113 ha, 4789 działek, 4421 budynków, 81 niezgodnych budynków, niezgodne klasoużytki na 993 działkach, 258 pokrywających się budynków, ok. 2100 punktów adresowych, ok. 320 szkiców polowych, ok. 9 operatów, 153 sekcje mapy zasadniczej.

Termin składania ofert mija 19 listopada 2009 r. Jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty będzie cena. Termin realizacji prac: 10 miesięcy od udzielenia zmówienia.

Ogłoszenie
SIWZ

Źródło: UM Radomia


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt