Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-10-13| Firma, Przetargi, Software, Instytucje

Wybrano wykonawcę systemu zarządzania stronami WWW dla GUGiK


Wczoraj (12 października) Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił zwycięzcę w przetargu nieograniczonym na wykonanie systemu zarządzania treścią – CMS (Content Management System). W zamówieniu tym złożono 12 ofert.

Przedmiotem przetargu był system CMS, który posłuży do obsługi funkcjonujących obecnie serwisów internetowych urzędu (www.gugik.gov.pl, bip.gugik.gov.pl) oraz budowy nowych serwisów w przyszłości. Zamówienie obejmuje dostarczenie technologii, wykonanie projektu graficznego oraz asystę informatyczną na okres 24 miesięcy. Przy wyborze oferty wzięto pod uwagę cenę (60%) oraz wartość merytoryczną projektu, ze szczególnym uwzględnieniem szaty graficznej (40%).

Za najkorzystniejszą z nich uznano ofertę firmy Squiz Poland ze Szczecina (uzyskała 73,96 pkt), która zaproponowała wykonanie zamówienia za 76 860 zł brutto.

Pozostałe oferty: Net P.C. z Gdańska – 73 pkt, Outcom z Warszawy – 71,55 pkt, Javatech z Warszawy – 70,49 pkt, Sygnity z Warszawy – 69,34 pkt, Krakweb.pl, FatDux z Krakowa – 54,22 pkt, Vobacom z Torunia 52,70 pkt, Softhis z Krakowa – 41,00 pkt. Ponadto trzech oferentów wycofało się z procedury przetargu, a jeden został wykluczony.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS