wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-10-12| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi, Kataster

Wybór oferty w przetargu BGWM na aktualizację TBD dla powiatu pruszkowskiegoBiuro Geodety Województwa Mazowieckiego wybrało ofertę w przetargu nieograniczonym na aktualizację bazy danych topograficznych dla województwa mazowieckiego (powiat pruszkowski, ok. 246 km kw.).

9 września BGWM ogłosiło przetarg na aktualizację bazy danych topograficznych dla województwa mazowieckiego, który podzielono na dwie części. Pierwsza obejmowała powiat warszawski zachodni, druga – powiat pruszkowski. W przetargu złożono 3 oferty dla części pierwszej (najtańsza 922,5 tys. zł, najdroższa 1 037 tys. zł) i 4 dla części drugiej (najtańsza 396,5 tys. zł, najdroższa 549 tys. zł).

Jednak w kilka dni po otwarciu ofert (23 września) przetarg unieważniono, uzasadniając tę decyzję faktem, że na sfinansowanie zamówienia przeznaczono 400 tys. zł, a „zaoferowane ceny brutto składające się na koszt realizacji całego zamówienia znacznie przekroczyły możliwości finansowe zamawiającego”.

Jeszcze tego samego dnia ogłoszono nowy przetarg obejmujący aktualizację TBD jedynie dla powiatu pruszkowskiego, w którym złożono już tylko dwie oferty. Za najkorzystniejszą uznano propozycję PPGK z Warszawy opiewającą na kwotę 396,5 tys. zł (identyczna z ofertą w 1. przetargu). Konkurencyjną ofertę złożyła firma ZUGiK Pryzmat z Warszawy, ale nie podano, na jaką opiewała kwotę (w 1. przetargu było to 404,5 tys. zł). Jedynym kryterium wyboru oferty była cena.

Źródło: BGWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt