wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-10-12| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi, Kataster

Wybór oferty w przetargu BGWM na aktualizację TBD dla powiatu pruszkowskiegoBiuro Geodety Województwa Mazowieckiego wybrało ofertę w przetargu nieograniczonym na aktualizację bazy danych topograficznych dla województwa mazowieckiego (powiat pruszkowski, ok. 246 km kw.).

9 września BGWM ogłosiło przetarg na aktualizację bazy danych topograficznych dla województwa mazowieckiego, który podzielono na dwie części. Pierwsza obejmowała powiat warszawski zachodni, druga – powiat pruszkowski. W przetargu złożono 3 oferty dla części pierwszej (najtańsza 922,5 tys. zł, najdroższa 1 037 tys. zł) i 4 dla części drugiej (najtańsza 396,5 tys. zł, najdroższa 549 tys. zł).

Jednak w kilka dni po otwarciu ofert (23 września) przetarg unieważniono, uzasadniając tę decyzję faktem, że na sfinansowanie zamówienia przeznaczono 400 tys. zł, a „zaoferowane ceny brutto składające się na koszt realizacji całego zamówienia znacznie przekroczyły możliwości finansowe zamawiającego”.

Jeszcze tego samego dnia ogłoszono nowy przetarg obejmujący aktualizację TBD jedynie dla powiatu pruszkowskiego, w którym złożono już tylko dwie oferty. Za najkorzystniejszą uznano propozycję PPGK z Warszawy opiewającą na kwotę 396,5 tys. zł (identyczna z ofertą w 1. przetargu). Konkurencyjną ofertę złożyła firma ZUGiK Pryzmat z Warszawy, ale nie podano, na jaką opiewała kwotę (w 1. przetargu było to 404,5 tys. zł). Jedynym kryterium wyboru oferty była cena.

Źródło: BGWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS