wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-10-07| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Przetargi

Podpisano umowę na TBD dla Wielkopolski


Urząd Marszałkowski w Poznaniu podpisał umowy na opracowanie Bazy Danych Obiektów Topograficznych (TBD) dla województwa wielkopolskiego.

Przedmiotem zamówienia jest zebranie i zorganizowanie w odpowiednie struktury danych dotyczących sieci cieków, wód powierzchniowych, budowli hydrotechnicznych i innych obiektów z nimi związanych oraz odcinków linii elektroenergetycznych w ramach opracowania TBD z obszaru Województwa Wielkopolskiego. Zostało ono podzielone na dwie części.

Wykonawcą pierwszej części zamówienia (obejmującej 9 powiatów oraz miasto Kalisz i Leszno) została firma Techmex z Bielska-Białej, która zaoferowała realizację zamówienia za 301 tys. zł (netto). Czas wykonania tej części wynosi 3 miesiące.
Z kolei drugą część (obejmującą 22 powiaty oraz miasto Konin i Poznań) wykona konsorcjum WPGK Geomat z Poznania (lider), Geo-Top z Poznania i PGK Pland z Warszawy, które zaproponowało cenę 1,06 mln zł. Realizacja tej części zadania ma potrwać 8 miesięcy.
Jedynym kryterium udzielenia zamówienia była cena.

o pozostałych ofertach

Źródło: TED


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
w odpowiedzi zatroskanemu Konkurentowi... Drogi Konkurencie, komunikaty o upadłości spółki Techmex pojawiły się w dniu 5 października 2009 r, tuż po godzinie 13:00, natomiast umowa na realizację ww. opracowania podpisana została w dniu 22 września 2009 r.

pytanie zasadnicze a ja bym zapytał zamawiającego jak pogodzi z zasadami Prawa Zamówień Publicznych podpisywanie umowy z firmą która ma otwarte postępowanie upadłościowe ?? bo był oficjalny komunikat giełdowy i państwo z Poznania nie mogą udawać że nie wiedzieli, a co do podwykonawców - kasy nie dostaną bo zabierze komornik ...

ludzi brak, komputery i serwery zabrali źli komornicy i do tego jeszcze energetyka wyłączyła prąd... może podwykonawcy zrobią ten temat?

I ciekawe jak to TECHMEX zrealizuje... skoro większość działu produkcji GIS pracuje w COWI?

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt