wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-10-07| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Przetargi

Podpisano umowę na TBD dla Wielkopolski


Urząd Marszałkowski w Poznaniu podpisał umowy na opracowanie Bazy Danych Obiektów Topograficznych (TBD) dla województwa wielkopolskiego.

Przedmiotem zamówienia jest zebranie i zorganizowanie w odpowiednie struktury danych dotyczących sieci cieków, wód powierzchniowych, budowli hydrotechnicznych i innych obiektów z nimi związanych oraz odcinków linii elektroenergetycznych w ramach opracowania TBD z obszaru Województwa Wielkopolskiego. Zostało ono podzielone na dwie części.

Wykonawcą pierwszej części zamówienia (obejmującej 9 powiatów oraz miasto Kalisz i Leszno) została firma Techmex z Bielska-Białej, która zaoferowała realizację zamówienia za 301 tys. zł (netto). Czas wykonania tej części wynosi 3 miesiące.
Z kolei drugą część (obejmującą 22 powiaty oraz miasto Konin i Poznań) wykona konsorcjum WPGK Geomat z Poznania (lider), Geo-Top z Poznania i PGK Pland z Warszawy, które zaproponowało cenę 1,06 mln zł. Realizacja tej części zadania ma potrwać 8 miesięcy.
Jedynym kryterium udzielenia zamówienia była cena.

o pozostałych ofertach

Źródło: TED


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
w odpowiedzi zatroskanemu Konkurentowi... Drogi Konkurencie, komunikaty o upadłości spółki Techmex pojawiły się w dniu 5 października 2009 r, tuż po godzinie 13:00, natomiast umowa na realizację ww. opracowania podpisana została w dniu 22 września 2009 r.

pytanie zasadnicze a ja bym zapytał zamawiającego jak pogodzi z zasadami Prawa Zamówień Publicznych podpisywanie umowy z firmą która ma otwarte postępowanie upadłościowe ?? bo był oficjalny komunikat giełdowy i państwo z Poznania nie mogą udawać że nie wiedzieli, a co do podwykonawców - kasy nie dostaną bo zabierze komornik ...

ludzi brak, komputery i serwery zabrali źli komornicy i do tego jeszcze energetyka wyłączyła prąd... może podwykonawcy zrobią ten temat?

I ciekawe jak to TECHMEX zrealizuje... skoro większość działu produkcji GIS pracuje w COWI?

4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS